Nejnovější zprávy  1/4 miliardy Euro v SuperEna Max a 10 překvapivých italských vynálezů::: SOUTĚŽ O LOSY SUPERENA MAX ZDARMA :::   €250 milionů - Kč 6, 7 miliardy je ve hře už tuto sobotu 28. listopadu. Koná se extra tah SuperEna Max, tak zvané Super hvězdné losování. SuperEna má italský původ a v Itálie je loto hra velice populární. V Itálii má původ řada věcí, o kterých jste možná neměli tušení. Možná vás některé z nich překvapí!  

Fantastické výhry v loterii Powerball | Výsledky losováníAmerické loterie mají ve zvyku rozmazlovat svoje fanoušky extrémně masivními jackpoty. Poslední velký jackpot, který vám jistě utkvěl v paměti, měl hodnotu 144 milionů dolarů, a stále čekáme na jméno a příběh šťastného vítěze. Podívejte se však s námi za vítězi druhé ceny, jenž činí v US Powerball úžasný milion dolarů. Plus si zrekapitulujeme nová pravidla hry Powerball a dále pro vás máme přehled posledních výsledků losování.

Jaká bude vaše dnešní volba - EuroMillions nebo EuroJackpot?Lidé hráli loterii už před rokem 200 před naším letopočtem a se staletími neubírá tento způsob hry na přitažlivost, spíše naopak. Historie loterie EuroMillions se datuje do roku 2004 a od té doby si vysloužila nejvíce fanoušků ze všech evropských loterií. Současný jackpot EuroMillions činí neuvěřitelné 162 miliony Euro, které mohou být dnes večer právě vaše.

Výsledky úterního losování loterie EuroMillions | Nejpopulárnější šťastná číslaUž od 6. listopadu, kdy organizátoři největší evropské loterie EuroMillions vyhlásili Super losování, sleduje celý loterijní svět, kdo vyhraje gigantický jackpot, který původně začal na €100 000 000. Podívejme se podrobněji na výsledky losování z posledního, tedy úterního slosování, ve hře bylo už €144 000 000. Dále se s námi podívejte na nejpopulárnější šťastná čísla na světě, třeba vás inspirují.

Vyhrajte v pátek 13tého v EuroMillions, Mega Millions nebo EuroJackpotPátek 13tého může být vaším nejšťastnějším dnem v životě. Jen si to představte - v Mega Millions na vás čeká 200 milionů dolarů, v EuroMillions se hraje o 129 milionů Euro a EuroJackpot sedí na €32 milionech. Podívejte se s námi za původem pátku třináctého a na podrobnosti ohledně loterijních tahů, které se uskuteční právě v tento mystický den.

1


Obchodní podmínky
Transakce kreditních karet zpracovává Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Box 28770, Kypr, dceřiná společnost Play UK Internet N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2015 Play UK Internet N.V