Hrát loterii s přáteli se vyplatíPo výhře milionu liber v EuroMillions by jeden očekával, že budou vítězové oslavovat v luxusním stylu, ale to neplatí pro "šťastnou šestku" z anglického měst New Heaven v East Sussex. Členové loterijního syndikátu slavili svou výhru v EuroMillions ve své hospůdce. Luxusem se nenechali strhnout ani spolupracovníci z Tesca, kteří před téměř deseti lety vyhráli v loterii £18 milionů.

Hlavně se po výhře v loterii nenuditVýhra některého z mezinárodních jackpotů je snem mnohých z nás. O čem sníte vy? O velké vile, sportovním autě, luxusních dovolených? Až vás omrzí veškerý luxus a budete mít náladu na cestování v trošku odlišném stylu či zažít něco lehce vyjímečného, pak se s námi vydejte po bizarních ubytováních, jenž je na naší planetě na výběr z celé řady.  

Štědří miliardářiČasto slyšíme o super bohatých vítězích v loteriích, kteří věnují svůj volný čas a peníze k pomoci ostatním. Někteří z nejbohatších lidí světa se s nadšením věnují filantropickým činnostem a snaží se osobně změnit situaci v různých oblastech společnosti. Warren Buffet a Bill Gates vyzvali světové miliardáře, aby se aktivně podíleli na přispívání charitativním organizacím. A mnoho z nich tak opravdu činí. 

1


Obchodní podmínky
Transakce kreditních karet zpracovává Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Box 28770, Kypr, dceřiná společnost Play UK Internet N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

Tato internetová stránka byla vytvořena a je spravována Symfony Digital Solutions | © 2015 Play UK Internet N.V