Nejnovější zprávy  Jak utrácejí vítězové v loteriiVždy rádi čteme o vítězích v loterii a je skvělé se od nich po letech dozvědět, jak se svou výhrou naložili, za co ji utratili a jak jim změnila či nezměnila život. Podívejme se konkrétně na pana Wilkinse, Bristowi a Stephena Applebyho, jaký nákup uskutečnili po své velkolepé výhře jako první, jaký byl nejvydařenější, nejextravagantnější, nejzbytečnější a co se po loterijní výhře v jejich životech změnilo.

Loterijní štěstí se usmálo na dvojici postiženou hurikánemNeexistuje způsob, dle kterého by se dalo říci, zda si někdo zaslouží vyhrát v loterii, nebo ne. Čtěte dál a dozvíte se o zázračné výhře lidí, o kterých si rozhodně budete myslet, že si výhru v loterii plně zasloužili. Naděje, finanční jistota a štěstí – tato slova nejlépe vystihují současné pocity vítězů v loterii, o kterých je náš dnešní článek.

Vyzkoušejte své loterijní štěstí na Apríla1. duben je tradičně spojen s fórky, srandou a někdy až zlomyslnými žertíky. I novináři mají pouštěnou uzdu své představivosti při psaní článků a vypouštějí tak zvané kachny. Den Bláznů, Apríl, Den kanadských žertíků - se slaví téměř na celém světě, od Kanady přes Brazílii až po Austrálii a dle prvních zmínek už od roku 1392. Tehdy je poprvé zaznamenal Geoffrey Chaucer v Canterburských povídkách.  

1


Obchodní podmínky
Transakce kreditních karet zpracovává Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Box 28770, Kypr, dceřiná společnost Play UK Internet N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2015 Play UK Internet N.V