Nejnovější zprávy  Chyba vedla k velké výhře v loterii | Po loto výhře pokračuje život jako obvykleVýhra v loterii nastane často způsobem, který bychom nikdy sami s dávkou divoké fantazie nenaplánovali, a hry osudu někdy zajistí, že život člověka změní během okamžiku. Dnes pro vás máme příběhy dvou vítězů v US loterii, poslední výsledky losování a přehled aktuálních jackpotů mezinárodních loterií, o které máte možnost hrát tady a teď online. 

Výhra na 20 let stará čísla v Mega Millions & ztracený los PowerballMnoho hráčů lota online se pyšní různými technikami, jak si vybírají svoje šťastná čísla. Někteří lidé si zakládají na číslech, která pravidelně sázejí a nikdy je nepozmění. Dnes bude řeč o hráčce, jenž hraje stejná čísla posledních 20 let a nyní vyhrála v Mega Millions. Druhý příběh je o hráči lota americký Powerball, jenž vás pobaví, a nejspíš pocítíte trochu lítosti, jen čtěte dál.

1


Obchodní podmínky
Transakce kreditních karet zpracovává Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Box 28770, Kypr, dceřiná společnost Play UK Internet N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2015 Play UK Internet N.V