Nejnovější zprávy  EuroJackpot a jeho největší vítězovéNejrychleji rostoucí loterie světa EuroJackpot si získává své příznivce rapidním tempem od března roku 2012, kdy byla založena. Za svoje tři roky působnosti vyplatila řadu hráčů milionovými výhrami a nedávno dokonce zlomila svůj vlastní rekord, v České republice vyhrál jediný hráč nejvyšší možnou částku, kterou lze v loterii EuroJackpot vyhrát - €90 milionů. 

Luxusní hotely světa pro vás, budoucího vítěze v loteriiJakmile nárokujete svou výhru z vaší oblíbené loterie, budete si nejspíš chtít jet někam odpočinout. Jelikož peníze již nejsou překážkou a vy se můžete jet podívat, kam se vám zlíbí a přenocovat v nejluxusnějších hotelech světa. Nyní si konečně můžete dopřát cestovat po světě první třídou, spát v nejpohodlnějších postelích nejšpičkovějších hotelů světa. Tady je pár tipů na nejlepší hotelové řetězce, které můžete po své cestě kolem světa navštívit. Nakonec cestování nemusí být únavné, naopak!

1
Obchodní podmínky
Transakce kreditních karet zpracovává Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Box 28770, Kypr, dceřiná společnost Play UK Internet N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2015 Play UK Internet N.V