EuroMillions versus MegaMillionsOd prvního tahu ze série Super losování EuroMillions 3. října 2014 jackpot této legendární loterie nepřestává narůstat, nikomu se jej ještě nepodařilo vyhrát. V úterý se hraje o neuvěřitelných €180 milionů. Ve stejný den se na americkém kontinentě bude rozhodovat o vítězi největší loterie světa - MegaMillions. I tady je jackpot k nezastavení a v úterý 21. října se hraje o rovných 200 milionů amerických dolarů.    

Plujte směrem k loterijní výhřeVýhra některého ze současných masivních jackpotů, které vidíme po čtyřikrát přehoupnutém jackpotu ze Super losování EuroMillions, jenž dosáhl fantastických €162 milionů, nebo gigantických $180 000 000 v americké loterii MegaMillions, by vám váš nový bankovní zůstatek jistě dal šanci zakoupit všechny luxusní věci, po kterých jste kdy toužili, ale také by vám nově získané bohatství otevřelo horizonty nových destinací. Dnes se podíváme na nejdražší jachty světa. 

$ £ €Jedna z nejtradičnějších hodnot naší společnosti jsou peníze, známe je pod zkratkami písmen, monogramy, znaky a symboly a historie peněz začala různými způsoby v rozdílných končinách světa. Ve starověkém Babyloně to bylo obilí, mušle v Číně až v průběhu věků se začaly používat drahé kovy, hlavně stříbro a zlato. Jména měn byla často pak odvozena od množství drahého kovu v nich obsaženého, jako například Britská libra či dolar. Podívejme se podrobněji na některé z hlavních platidel. 

Rolls Royce - objednávka stoletíPřemýšlíme-li o luxusních autech, nejspíš každého napadnou perly mezi auty, jako jsou Rolls Royce, Bentley nebo Aston Martin. Ceny jsou závratné, styl pak elegantní a pokud o takovém krasavci také sníte, pak mějte na mysli, že naše sny jsou od toho, aby se plnily. K jejich splnění nám může dopomoci pěkná výhra v loterii anebo musíme být boháči, jakým je právě Stephen Hung, který si nedávno objednal 30 na míru vyrobených Rolls Royce automobilů.

1
Obchodní podmínky
Transakce kreditních karet zpracovává Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Box 28770, Kypr, dceřiná společnost Play UK Internet N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

Tato internetová stránka byla vytvořena a je spravována Symfony Digital Solutions | © 2015 Play UK Internet N.V