Nejnovější zprávy  Za krásami Madridu po výhře v loterii La PrimitivaŠpanělská loterie La Primitiva na sebe upoutává značnou pozornost, jelikož se její jackpot dlouhou řadu týdnů kumuluje a blíží se k překonání svého vlastního rekordu. Příští losování se koná ve čtvrtek 20. srpna a uskuteční se jako vždy v Madridu. Vydejte se s námi do tohoto krásného města, místa, kde se rozhoduje o vítězích v loterii La Primitiva.

Procestujte svět privátním letadlem po výhře v loteriiJe až těžké si představit, že jen pár dekád nazpět, byla příležitost létat komerčním letadlem zkušenost jen pro pár vyvolených a jednalo se většinou o politiky, celebrity či opravdu bohaté lidi. Za několik desítek let se situace úplně změnila a "slavní a bohatí" létají nyní privátními letadly a jedná se o normální jev. Pro běžné lidi, jako jsme my, je privátní jet sen, který se však díky loterijní výhře může proměnit v naší realitu. Nepřestávejme snít, a pojďme se podívat na pár krasavců, jenž jsou na aviatickém trhu k dispozici. 

1
Obchodní podmínky
Transakce kreditních karet zpracovává Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Box 28770, Kypr, dceřiná společnost Play UK Internet N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2015 Play UK Internet N.V