Nejnovější zprávy  Jak utrácejí vítězové v loteriiVždy rádi čteme o vítězích v loterii a je skvělé se od nich po letech dozvědět, jak se svou výhrou naložili, za co ji utratili a jak jim změnila či nezměnila život. Podívejme se konkrétně na pana Wilkinse, Bristowi a Stephena Applebyho, jaký nákup uskutečnili po své velkolepé výhře jako první, jaký byl nejvydařenější, nejextravagantnější, nejzbytečnější a co se po loterijní výhře v jejich životech změnilo.

Svatba snů po milionové výhře v loteriiVýhrou v loterii se vítězi může doslova změnit život, někteří si chtějí dopřát materiálního uspokojení ve formě sportovního vozu, nového domu anebo zážitků, jakými jsou cesta kolem světa anebo svatba snů. Michael Innes vyhrál se svou snoubenkou v loterii právě včas, aby si mohli dovolit prožít svatbu podle svých představ.

Loterijní štěstí se usmálo na dvojici postiženou hurikánemNeexistuje způsob, dle kterého by se dalo říci, zda si někdo zaslouží vyhrát v loterii, nebo ne. Čtěte dál a dozvíte se o zázračné výhře lidí, o kterých si rozhodně budete myslet, že si výhru v loterii plně zasloužili. Naděje, finanční jistota a štěstí – tato slova nejlépe vystihují současné pocity vítězů v loterii, o kterých je náš dnešní článek.

Seznamte se s nejnovějšími vítězi EuroMillionsUplynulý měsíc přálo loterijní štěstí hned několika hráčům loterie EuroMillions. Tato populární loto hra je oblíbená mezi hráči už od roku 2004, kdy poprvé putovaly losy do prodeje. Od té doby byla vyplacena dlouhá řada jackpotů a ještě více druhotných cen. Podívejme se na šťastné vítěze z uplynulého měsíce.

1
Obchodní podmínky
Transakce kreditních karet zpracovává Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Box 28770, Kypr, dceřiná společnost Play UK Internet N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2015 Play UK Internet N.V