Nejnovější zprávy  Vyzkoušejte své loterijní štěstí na Apríla1. duben je tradičně spojen s fórky, srandou a někdy až zlomyslnými žertíky. I novináři mají pouštěnou uzdu své představivosti při psaní článků a vypouštějí tak zvané kachny. Den Bláznů, Apríl, Den kanadských žertíků - se slaví téměř na celém světě, od Kanady přes Brazílii až po Austrálii a dle prvních zmínek už od roku 1392. Tehdy je poprvé zaznamenal Geoffrey Chaucer v Canterburských povídkách.  

Facebookový loto syndikát vyhrál v EuroMillionsVšichni máme rádi společenské sítě, můžete tak zůstávat v kontaktu s rodinou, přáteli, informovat se o různých společenských událostech či držet krok s oblíbenou značkou - v našem případě s loterií. Jeden muž z East Linton ve Velké Británii jménem Gary využil Facebook ke hře v loterijním syndikátu. Výsledkem byla výhra £1,1 milionu v loterii EuroMillions. Určitě si tato zpráva mezi přáteli vysloužila pár nových kliků na "to se mi líbí" a řadu sdílení.

1
Obchodní podmínky
Transakce kreditních karet zpracovává Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Box 28770, Kypr, dceřiná společnost Play UK Internet N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2015 Play UK Internet N.V