Nejnovější zprávy  Nechte se hýčkat na Bali po výhře v loteriiVšichni tvrdě pracuje, abychom měli slušný život a mohli se postarat o své rodiny. Kdyby to bylo jen na nás a bylo to ve skutečnosti možné, poslali bychom všechny hráče MegaLoto na pořádnou dovolenou do pohádkové destinace. Fyzicky to reálné není, ale proč se společně nevydat na virtuální dovolenou snů do rezortu Bulgari na Bali. Letíme s prvotřídní leteckou společností, po cestě si objednáme exotický koktejl a jede se do ráje na zemi!

Mega jachta pro mega milionářePobyt na otevřeném moři je ideálním způsobem, jak uniknout před zvědavou pozorností po vaší velké výhře v loterii. Momentálně buduje slavná italská společnost na výrobu lodí doslova super jachtu, bude tak luxusní, že její cena je jen na požádání. A v čem je jachta tak výjimečná?

1
Obchodní podmínky
Transakce kreditních karet zpracovává Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Box 28770, Kypr, dceřiná společnost Play UK Internet N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2015 Play UK Internet N.V