Začínáme: klikněte na jméno loterie, rozbalte ji a hrajte.
PlaySuperEnaMax SuperEna Max EUR 153 000 000  
PlayUSAMegaMillions Mega Millions USD 125 000 000  
PlayUSAPowerball PowerBall USD 90 000 000  
PlaySuperLottoPlus SuperLotto Plus USD 24 000 000  
PlayEuroJackpot EuroJackpot EUR 18 000 000  
PlaySuperEnaLotto SuperEnaLotto EUR 16 300 000  
PlayEuroMillions EuroMillions EUR 15 000 000  
PlayLaPrimitiva La Primitiva EUR 14 500 000  
PlayOzPowerball Oz Powerball USD 12 200 000  
PlayUKLottery UK Lottery GBP 4 100 000  
PlayFranceLoto France Loto EUR 5 000 000  
PlayGermanLotto Lotto 6aus49 EUR 5 000 000  
PlayElGordo El Gordo EUR 5 000 000  
Es ElNino EUR 560 000 000  
PlayOzLotto Oz Lotto USD 1 600 000  
Es ElGordoNavidad EUR 2 224 000 000  
PlayMegaSena Mega-Sena USD 1 000 000  
Herní Možnosti  
Intelliplay
INTELIHRA
Bundleplay
BALÍČEK
Rapidplay
RYCHLÁ HRA
Xplay
EXTRA ČÍSLA
Zvolte jakoukoliv z výše uvedených herních možností nebo přejděte přímo k vaší oblíbené loterii.

Proveďte svůj výběr.

Hrát loto online

 

UK National Lottery:

Tuto britskou národní loterii hrají s nadšením hráči z celé Velké Británie a ostrova Man každý týden. Na rozdíl od jiných národních loterií, které jsou provozovány vládami, tato loterie je soukromě vlastněná společností Camelot Group, pod vládní licencí a regulována National Lottery Commission (Národní loterijní komisí). Zúčastnit se mohou loterijní hráči, kteří si zakoupí los a vsadit si mohou šest hlavních čísel mezi 1 a 49. Pokud si hráč nechce volit čísla manuálně, může použít možnost ‘náhodný tip’, jež hráčovi automaticky vygeneruje řadu čísel. 

Během tahu se z osudí náhodně losuje šest čísel. To je následováno finálním jediným číslem, jež se nazývá ‘bonusový míček’. Toto finální číslo vytváří více cenových úrovní, protože se vztahuje pouze na hráče, kteří uhodli pět ze šesti hlavních čísel. Pokud hráč uhodl všech šest čísel, vyhrává jackpot, který začíná na £2,5 milionech ve středu a £5 milionech v sobotním slosování.

EuroMillions:

Cena jackpotu v loterii EuroMilllions má limit neuvěřitelných €190 milionů, a tak není divu, že se jedná o jeden z největších loterijních jackpotů na světě. Loto EuroMillions je dostupné v zúčastněných zemích: Rakousku, Belgii, Irsku, Lucembursku, Portugalsku, Španělsku, Švýcarsku a Velké Británii. V tahu EuroMillions se losuje sedm čísel, pět hlavních plus dvě ‘šťastné hvězdy’. Hráči musí uhodnout všech sedm čísel, aby vyhráli garantovanou cenu jackpotu. 

Mega Millions:

Tato populární loterijní hra je dostupná ve 45 státech Spojených států a od svého založení v roce 1996 odmění každý měsíc hráče jackpotem. Jackpot Mega Millions začíná na závratné sumě $15 milionů a druhá cenová úroveň je $1 milion. Loterie MegaMillions má unikátní strukturu o dvou osudí, což zvyšuje šanci vyhrát ceny druhé úrovně. Z prvního osudí se losují hlavní čísla od 1 do 75 a z druhého osudí se losuje tzv. ‘Mega’ číslo, v rozmezí od 1 do 15, což celkem vytváří šest čísel. Uhodnutím všech šesti čísel garantuje hráčovi výhru hlavní ceny jackpotu.

US Powerball:

Loterie Powerball má unikátní funkci - Powerball - kombinace hlavních bílých míčků vytváří devět možných vítězných kombinací. To zvyšuje šanci na výhru v loterii Powerball na 1 ku 32, což z ní činí mimořádně zábavnou loterijní hru. Pokud hráči správně uhodnou všechna bílá čísla včetně červeného Powerball čísla, jsou odměněni cenou jackpotu. Poweball patří díky svým masivním jackpotům k jedné z nejpopulárnějších loterií na světě.

EuroJackpot:

Tato loterie má podobnou herní strukturu jako loterie EuroMillions, představena byla ale až v březnu 2012, aby dala šanci hrát loterii hráčům z více evropských zemí. Loterie nastavila pro jackpot limit €90 milionů. Dostupná je v Chorvatsku, Dánsku, Estonsku, Finsku, Německu,  Islandu, Itálii, Litvě, Lotyšsku, Nizozemí, Norsku, Slovinsku, Španělsku a Švédsku. 

SuperEnaLotto:

Italská veřejnost hraje s nadšením SuperEnaLotto již od 50. let minulého století. Losování SuperEnaLotto se koná celkem třikrát týdně, hráči mají tak více šancí vyhrát. Hráči si volí šest čísel z možných 90, což dává šanci na výhru jackpotu 1 ku 622 614 630. Vyjímkou nejsou výhry jackpotů větších než €100 milionů. Tato loterie patří k oblíbeným loterijním hrám z evropského kontinentu.

Oz Lotto:

Tato australská národní loterie je populární pro svůj minimální $2 milionový jackpot a přehoupnuté jackpoty mohou vytvořit více než $100 milionové výhry. K podání tiketu musí hrát zvolit sedm ‘vítězných’ čísel mezi 1 a 45. Pokud hráč uhodne všech sedm ‘vítězných’ čísel, vyhrává garantovaný jackpot. Při slosování se také losují dvě ‘dodatková’čísla, která následují tah ‘vítězných’ čísel. Tato dvě čísla byla zahrnuta, aby vytvořila více přídavných úrovní cen. Pokud hráč uhodne minimálně čtyři ‘vítězná’ čísla plus dvě ‘dodatková’ čísla, mohou vyhrát značnou hotovostní cenu!

Oz Powerball:

Tato loterie je australskou verzí US Powerball, tudíž její struktura také zahrnuje dvě losování ze dvou různých osudí. Z prvního osudí se losuje šest čísel od 1 do 40 a z druhého osudí jedno číslo - Powerball číslo, v rozpětí od 1 do 20. Jackpotem je odměněn hráč, který správně uhodne všech sedm vylosovaných čísel.

Super Lotto Plus:

Kalifornská loterie, která může zanechat svým hráčům pocit hrdosti, jelikož jsou peníze z prodeje losů darovány veřejným školám a státnímu rozvoji vzdělání. Od svého založení v roce 1984 byly vyplaceny značně nadměrné jackoty, v roce 2007 například mamutí $72 milionový jackpot. Hráč si musí zvolit pět čísel od 1 do 47 a další číslo, nazývané Mega číslo, od 1 do 27. Toto Mega číslo také vytváří druhotné cenové úrovně pro hráče, kteří neuhodli všech šest čísel správně. Ti šťastlivci, kteří uhodnou všech pět hlavních čísel plus Mega číslo, vyhrávají cenu jackpotu.

France Loto:

Tato loterie nastavila limit přehoupnutí jackpotu na 34 a výsledkem jsou masivní jackpoty, které byly za léta působnosti vyplaceny. Popularita této loterie je zcela zřejmá, jelikož celých 36% francouzské populace se účastní této loterie každý týden, a následují tak tradici započatou králem Františkem Francouzským, který formu loterijních her představil již v roce 1505. Počáteční cena jackpotu je nastavena na €2 miliony a může díky štědrému limitu na přehoupnutí dosáhnout masivních částek.

Loteria Nacional Extra:

Každé vánoce pořádá El Gordo Navidad, ale hráči se mohou také zúčastnit losování měsíčních tombol. Losy do tombol se kupují s již předtištěnými čísly (deset losů v bloku) a šťastným vítězem jackpotu se stane ten, kdo má vítězný los. Šance na výhru jsou vynikající, jeden ze tří hráčů si z losování tomboly domů odnáší zajímavou cenu!

El Gordode Navidad:

Loteria Nacional Extra pořádá řadu super tombol, kromě měsíčních tombol také vánoční tombolu El Gordo de Navidad či novoroční tombolu El Niňo. Hráči si vybírají losy s již předtištěnými čísly, možnost je zakoupení jedné řádky i všech deseti řádek. Toto je perfektní řešení pro hráče, kteří si neradi vytvářejí své vlastní číselné kombinace. El Gordo de Navidad je volně přeložena jako “tučné vánoce”, míněny jsou tučné odměny, které tato španělská tombola přes vánoce a Nový rok vyplácí.

El Gordo:

Každou neděli se koná v Madridu, Španělsku losování španělské národní loterie El Gordo. Loterie El Gordo byla založena v roce 1993 a je mezi hráči velice populární. Počet přehoupnutí jackpotu není limitován, což hru této loterie činí velmi atraktivní. Aby hráč vyhrál jackpot musí uhodnout pět primárních čísel, od 1 do 54 a klíčové číslo, kde má na výběr z 9 čísel. Počáteční jackpot začíná na štědrých 5 milionech Euro.

Mega-Sena Lottery:

Tato loterie z Brazílie daruje příjem z prodeje losů a neuplatněné jackpoty na sociální záležitosti, obzvláště rozvoj sportu a vzdělání. Jedná se o největší loterii, která je dostupná v Brazílii a je organizována největší latino - americkou bankou Caixa Econômica Federal. Hráči si musí zvolit šest čísel z možných 60 a k výhře jackpotu musí uhodnout všech šest. Každý silvestrovský večer je pořádáno speciální losování nazvané Mega Da Virada, kde zatím největší vyhraný jackpot byl fantastických R$194,3 milionů.

La Primitiva:

Tato loterie se datuje až do 18. století. Má unikátní funkci, tzv. ‘Reintegro’ číslo, které je hráčům přiděleno organizátory loterie La Primitiva a vytváří větší šance na výhru. Volba čísel je mezi 1 a 49. Vyhrát jackpot může ten hráč, který uhodne všech šest vylosovaných čísel, plus Reintegro číslo.

Dokončete prosím váš výběr. Již jste si vybrali %LIMIT% čísel v této řadě čísel. Stále máte nějaká čísla k výběru. Jestliže budete pokračovat, nebudou zahrnuta do nákupu. Přejete si pokračovat? /cz/play/check_superdraw.html
Můj košík
 • Načítá se ...
Členská část
Extra
Zákaznická podpora - vynikající servis
Webutation_MegaLoto
Doporučte nás příteli a získejte 5 kupónů SuperEna Max!
Zdvojnásobit vklad
Loto Horoskop
Vyhrajte herní kredit ZDARMA každý týden jednoduše tím, že otevřete náš zpravodaj! Zúčastnit se můžete zdarma a je to velmi snadné, jen musíte být odběrateli našeho zpravodaje, který rozesíláme dvakrát týdně.
 • webmoney
 • Visa
 • ukash
 • sofort
 • AstroPay
 • Paysafecard
 • skrill
 • santander
 • qiwi
 • przelewy24
 • poli
 • dineromail
 • neteller
 • entropay
 • neosurf
 • moneta.ru
 • mastercard
 • lobanet
 • instant_banking
 • giropay
 • euteller
 • eps
 • ePay.bg
 • Boleto
 • abaqoos
 • SID Instant EFT
N_antilles

Src_secure Underage_grey

Obchodní podmínky
Transakce kreditních karet zpracovává Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Box 28770, Kypr, dceřiná společnost Play UK Internet N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

Tato internetová stránka byla vytvořena a je spravována Symfony Digital Solutions

Zpět nahoru

Vložit herní kreditlOnline Pomoc