Letní El Gordo

Španělská Loteria Nacional nabízí sérii tombol a jednou z nich je 'Sorteos Extraordinarios'. Letní losování El Gordo je místně známo pod názvem el Gordo de Verano nebo letní tombola 'San Ildefonso'. Tato skvělá roční loterie se koná první sobotu v červenci a nabízí velkolepou příležitost k výhře ceny pro loterijní hráče z celého světa.

Informace o jackpotu letní tomboly 'Sorteos Extraordinarios'

Loterijní hráči mají možnost si domů odnést svůj podíl ze skupinové ceny, jež je ve v hodnotě €140 milionů. Existuje 10 garantovaných cen jackpotu, každá v hodnotě €2 milionů (častka skupinového jackpotu je až €20 milionů) a k mání je 378 000 individuálních cen.

Letní El Gordo se může pochlubit působivými šancemi na vítězství 1 ze 3, a ještě lépe, všechny vítězství jsou vyplaceny v jedné sumě peněz. Španělská vláda zdaňuje 20% z výhry přes €2 500.

Jak hrát španělskou letní tombolu

Letní El Gordo se hraje stylem tomboly a hráči si vybírají čísla mezi 0 a 99 999. Hráči mají poté celkem 100 000 čísel, ze kterých si mohou vybrat.

Všech 100 000 čísel je prodáno 10 krát z 10 bloků/knih nebo “sérií”, každý blok je přitom rozdělen do 10 losů nebo-li ‘decimas’. Jinými slovy, každé číslo může být hráno celkem 100 krát. Hráči si mohou zakoupit všechny dostupné losy na jedno číslo, což jim garantuje maximální cenu, pokud bude číslo vybráno. Alternativně mohou zvolit individuální losy pro různá čísla a obdržet 1/10 z ceny, pokud se ukáže, že je toto číslo vítězné.

Kdy hrát letní El Gordo

Letní losování se koná každý rok, první sobotu v červenci. Losování roku 2014 proběhne 7. července 2014.

Losy jsou dostupné na MegaLoto.cz několik měsíců před losováním. Výsledky si lze zkontrolovat na naší stránce s výsledky a výhrami.

Letní El Gordo

 

 

Klikněte zde a hrajte El Gordo de Verano
Vemte prosím na vědomí: prodej losů závisí na jejich dostupnosti. 

Vánoční loterie El Gordo

Španělská vánočí loterie, známá také jako Sorteo de Navidad nebo Lotería de Navidad, je jednou z nejstarších loterií na světě, jež se hraje již od roku 1812. Nejenom, že je jednou z nejstarších loterií, je také obecně považována za největší loterii, pokud jde o celkové výplaty cen. Vánoční loterie je proto nesmírně populární, odhadovaných 98% španělské populace se jí účastní každý rok. Nyní se jí můžete zúčastnit na MegaLoto.cz i vy.

Nejbohatší loterie na světě

Lotería de Navidad je považována z největší loterii na světa z velmi dobrého důvodu. S fondem výher, které sahají až do MILIARD EURO a úrovně cen jackpotu, jež vyplácejí miliony stovkám losů, je El Gordo jistě skvělou sázkou pro veselé vánoce pro loto hráče z celého světa. Hráči mají 15% šanci vyhrát cenu a jako přidaný podnět (pokud je nějaký vůbec třeba), jsou všechny výhry vypláceny v jednorázové sumě peněz a jsou osvobozeny od daně.

Jak hrát vánoční El Gordo Navidad


Španělská vánoční loterie má více společného s tombolou, než s typickým loterijním losováním. Ve skutečnosti se jedná o jednu z řady super tombol španělské Loteria Nacional nebo 'Sorteos Extraordinarios'. Hráči si nevolí svá vlastní čísla, ale vybírají si z předtištěných losů, jež již obsahují řadu čísel, ze kterých je uvolněno pouze určité množství. A tak se u losů vánoční tomboly může stát, že jsou vyprodány předtím, než se losování uskuteční.

Každé pětimístné číslo se opakuje přes vícero losů. Přesný počet, kolikrát se číslo opakuje, se liší losování od losování, ale může být někdy až 195 krát. Tyto bloky/knihy losů jsou dále rozděleny na desetiny - "decimos". Většina hráčů si zakupuje desetinu bloku (decimo), ale existuje také možnost k zakoupení plného celého bloku (billete).

- Jste-li držitelem decima a bylo taženo vaše číslo, vyhráváte desetinu ceny.

Jste-li držitelem celého bloku a bylo taženo vaše číslo, vyhráváte plnou cenu.

Níže je uvedena cenová struktura z roku 2013 (částky cen ukazují hodnoty vyhrané každým ze 180 držitelů celých bloků v každé úrovni).

První - €4 000 000,-- 

Druhá - €1 250 000,-- 

Třetí - €500 000,--

Čtvrtá - €200 000,--

Pátá - €60 000,--

Vemte prosím na vědomí, že španělská vláda zdaňuje 20% z výhry přes €2 500.

Pokud jste si mysleli, že se vstupní proces liší od toho, na který jste zvyklí, možná budete ještě více překvapeni losovacím postupem (který se nezměnil od prvního losování v roce 1812). Vítězná čísla a s nimi spojené hodnoty cen, jsou losována ze dvou různých osudí na míčky a tyto jsou vyzpívány nahlas veřejnosti dětmi ze školy San Ildefonso. Tento proces se opakuje pro mnoho tisíc úrovní cen losování. A jak si asi umíte představit, dokončení samotného losování může trvat až 3 – 4 hodiny.

Losování se koná v Madridu, Španělsku a Televisión Española a Radio Nacional de España přenášejí celé losování.

Kdy hrát vánoční El Gordo

Španělská vánoční tombola se koná každý rok, letos 22. prosince, ale losy putují do prodeje několik měsíců před samotným losováním.

Své losy si můžete na MegaLoto.cz již několik měsíců před samotným losováním.

Sorteo Navidad

Klikněte zde a hrajte El Gordo de Navidad.
Vemte prosím na vědomí: Prodej losů závisí na jejich dostupnosti.

Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V