Bonus za první vklad můžete nárokovat nyní, jednoduše proveďte vklad na MegaLoto.cz!

Užijte si vzrušující svět mezinárodních loterií s fantastickým bonusem za první vklad, aby se vám se hrou lépe začínalo.

 

Jak to funguje?

 

První vklad, který provedete v průběhu 7 dní od registrace bude zdvojnásoben.

MegaLoto.cz vám přidá na účet stejnou hodnotu vašeho vkladu, jež bude stejnoměrně rozdělena na 4 týdenní splátky (25% na týden).

Čím větší částku vložíte, o to víc navýšíme váš herní účet! O všech různých platebních možnostech na MegaLoto.cz si můžete přečíst na stránkách s informacemi o platbách.

Podívejte se prosím níže na této stránce na Obchodní podmínky.

 

Příklady:

 

- Hráč vloží €100 a obdrží €25 extra herního kreditu každý týden na svůj herní účet po další 4 týdny (celkem tedy €200 herního kreditu).

- Hráč vloží €200 a obdrží €50 extra herního kreditu každý týden na svůj herní účet po další 4 týdny (celkem tedy €400 herního kreditu).

 

Obchodní podmínky

 

- Využijte 100% Bonusu za první vklad za Obchodních podmínek MegaLoto.cz.
- Finanční prostředky přidané na zákazníkovo účet jakoukoliv promo akcí nemohou být vybrány.
- Nabídka je platná pro maximum £300, €450 a $250.
- Minimální vklad je £10, €10 a $10.
- Bonus je omezen na první vklad. Mnohonásobné vklady nemohou těžit z tohoto bonusu, i když budou uskutečněny v období 7 dní.

Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V