RSS News Feed

Nejnovější zprávy  Nádherné Středomoří čeká na vítěze v loto soutěži Plavba snůStředomoří je bez pochyby jednou z nejpopulárnějších turistických oblastí. Úžasné země a jejich města, ve které mají návštěvníci příležitost objevovat nejzajímavější památky, obdivovat architektonické skvosty v příjemných klimatických podmínkách. Pro relaxaci tu jsou skvělé pláže, k doplnění energie zas pestrá a zdravá středomořská kuchyně. Zúčastněte se soutěže MegaLoto - Plavba snů, a pak jen sbírejte vstupy do soutěže tím, že hrajete loto online jako obvykle.

Cestovat Asií? Stačí vyhrát v soutěži Plavba snů.Pokud kromě snu o výhře v loterii máte také nějaké cestovatelské, pak soutěž Plavba snů, která aktuálně probíhá na MegaLoto, může být řešením právě pro vás. Až do konce listopadu máte šanci sbírat vstupy do soutěže a vyhrát plavbu dle vašeho výběru. Zvolit si můžete z Karibiku, Středomoří či Asie. A právě magickou Asii si přiblížíme dnes.

Loto cíl - cestovat Karibikem po výhře v soutěži Plavba snůPoslední soutěž MegaLoto nazvaná výstižně Plavba snů nabízí hráčům loterie online splnit si hned dva sny naráz. Vyhrát luxusní plavbu do jedné ze tří nabízených destinací, zatímco můžete vyhrát onen vysněný mega jackpot. Pokud jste se ještě nerozhodli, jakou plavbu si v rámci soutěže vybrat, pak se nechte zlákat krásami Karibiku.
Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V