Nejnovější zprávy  Plavba snů - nová fantastická soutěž MegaLotoAť už je vaše představy o ideální dovolené v podobě rybářského výletu, lyžařského zájezdu do Alp, návštěvy exotického rezortu či safari, jednu věc mají společnou, jsou to poměrně nákladné záležitosti. MegaLoto má pro vás skvělé zprávy, pořádá pro vás soutěž Plavba snů a právě vy máte možnost vyhrát luxusní plavbu pro dvě osoby do vaší vysněné destinace. Jak se soutěže zúčastnit? Stačí hrát loto online obvyklým způsobem. 

Fantazie o Powerball výhře se mu splnilaPokud patříte mezi hráče americké loterie Powerball, pak jistě také sníte o okamžiku, jaké je to, vyhrát v loterii. Jaké je to, cítit se jako loterijní vítěz, jako milionář? Jeffovi se jeho fantazie před dvěma týdny vyplnila. Aktuální Powerball má hodnotu $164 milionů, hrajte Powerball online teď a zajistěte si svou účast ve středečním tahu. Jděte naproti svojí vlastní fantazii!

Powerball roste, DNES se hraje o $107 milionů!Kdo by nemiloval americký Powerball? Držitele světového rekordu za nejvyšší vyplacený jackpot. Loterii, která dává dvakrát do týdne šanci na výhru kolosálních částek. Loto hry, která už za pět shodných čísel nabízí rovný milion dolarů. Aktuálně je ve hře $107 milionů, podívejte se na poslední výsledky losování a na příběhy hráčů, kterým se už v této loto hře vyhrát podařilo.  
1
Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2016 Play UK Internet N.V