Gurmánský výlet snů

Patříte-li k pravým prožitkářům, kteří chtějí své chuťové pohárky uspojit s více, než jen s gulášem, pak jsme pro vás našli něco vyjímečného. Pro opravdové gurmány je na trhu speciální dovolenkový balíček. Už se vám sbíhají chutě? Jen čtěte dál.

Už dříve jsme psali o vyjímečných způsobech, jak strávit dovolenou. Například jsme vás informovali o té momentálně nejdražší dovolené nebo jak cestovat v honosném stylu. Nyní máme něco pro labužníky.

VeryFirstTo, webové stránky s luxusní nabídkou, nedávno představili balíček pro zájemce o gurmánskou kuchyni v nejvyšší kvalitě. Výlet vyjde dvojici na £182 000, tedy kolem Kč 5,48 milionu a cesta trvá 6 měsíců.

A na co se milovníci vyjímečných kulinářských požitků mohou těšit?

Navštíví všechny restaurace se třemi hvězdami Michelin, ano se třemi. Těch je po celém světě pouhých 109.

Michelin restaurace v Monte Carlu

Restaurace jsou rozesety po celém světě, nejvíce je jich v Japonsku (jen v Tokiu jich najdete 15), Francii, Německu či Spojených státech. Každý druhý den si pochutnáte v jiné z doslova nejlepších restaurací světa.

Požitek s jídla zaručen !

Gurmánský požitek bude spojen i s tím nejluxusnějším 5* ubytováním, například v hotelu Trump International v New Yorku, Hotel de Paris v Monte Carlu či hotelu Conrad v Tokiu.

Trump International New York

Po výhře v některé z loterií z nabídky MegaLoto.cz to jistě bude skvělý způsob, jak výhru oslavit. A jaké jackpoty nyní vévodí naší tabulce?

Na první příčce se stále drží US Powerball, s masivním jackpotem v hodnotě $142 000 000, tedy přibližně Kč 2,7 MILIARDY. Další americká loterie MegaMillions je se $77 miliony na druhé pozici a na třetí pozici je evropský zástupce, EuroMillions, s €25 miliony, tedy asi Kč 642 milionů.

Ať už se rozhodnete pro hru o kterýkoliv z jackpotů nabízených na MegaLoto.cz, přejeme vám hodně štěstí!

Hrát loto onlineKomentáře

Zasláno Alexandra (31/08/2013)

Hned jak vyhraji, tak vyrážím :D


Zasláno Judita (31/08/2013)

Obedovať v takej reštaurácii ako je Michelin, to by bol naozajstný požitôk.


Zasláno Lucie (31/08/2013)

Vypadá to zajímavě, ale skutečně to potřebuji? Toto není investice pro mně. Asi mezi gurmány hold nepatřím. Je skvělé, že díky takovým článkům si uvědomuji čím dál víc, co chci, kde směřuji a co je i není pro mně. Pomůže mi tento super gurmánský zážitek k lepšímu pocitu ze sebe sama? Rozhodně ne. Raději tou částkou vhodně zainvestovanou budu podporovat ty, kteří pomoc potřebují a tím získáme všichni. Výborný článek k zamyšlení :-)


Abyste mohli poslat komentář, musíte být přihlášen(a)
Okomentovat přes Facebook
Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2016 Play UK Internet N.V