Konečně se dočkala a může začít utrácet

Loterijní organizátoři vždy radí výhercům, aby se na moment zastavili a rozvážili, jak naloží se svou loterijní výhrou. Nejlépe se poradit s finančním poradcem, ale méně konzervativní vítězové se často nejraději pustí do nákupní horečky. Podívejme se nyní na příběh loterijní vítězky z Velké Británie, která vyhrála v loterii £8,37 milionu britských liber.

Jennifer Southall, 43, pracovala v kině za £5,85 na hodinu a nikdy předtím neochutnala šampaňské či letěla v letadle, vždy toužila utrácet. Po velké výhře v loterii se rozhodla dopřát svým dětem a sobě.

Co byste si po výhře v loterii dopřáli? Jak byste rozmazlili své blízké? Podělte se s námi o své názory.

Jeniffer po výhře prohlásila: "Když jsem si šla zkontrolovat svůj los, dostala jsem lahev šampaňského, abych mohla začít oslavovat, ale já jsem šla domů a objednala si pizzu. Stále jsem lahev ještě neotevřela, nikdy jsem předtím v životě šampaňské neochutnala."

Dům s bazénem pro vítěze v loterii

Jennifer má dceru a dva syny a má již pěkný seznam věcí, které již koupila či se na to chystá. Patří na něj velká vila s bazénem, po které vždy toužila. Dále vila ve Španělsku, prázdniny v Egyptě a v New Yorku, nové auto, splacení studijního dluhy její dcery, oblečení a elektronické hračky pro syny. Celkový účet zatím činí přibližně £1 milion, a tak stále zbývá Jennifer pěkná suma, jež by stála za investici.

Výlet do Egypta

I na závěr roku se na MegaLoto.cz hraje o fantastické jackpoty, které vás mohou zaopatřit navždy. Nejlépe si vede EuroMillions s €97 miliony, více než Kč 2, 66 miliardy, dále nás čeká silvestrovské losování Mega Sena, kde jackpot sedí na $85 milionech dolarů. Stále jsou k dispozici losy do novoroční tomboly El Niňo, využijte příležitosti a začněte nový rok jako vítez v loterii!

Hrajte a vyhrávejte s MegaLoto.cz

Tým MegaLoto.cz přeje všem hodně štěstí ! 

Hrát největší světové loterie online s MegaLoto.czKomentáře

Zasláno Stanislav (30/12/2013)

Už 40 rokov hram rozne loterie a nič ale stale podavam a čakam že to pride tak potom niečo pre moju rodinu a niečo darujem.


Zasláno Alexandra (30/12/2013)

Já teda nesázím tak dlouho, ale za chvilku mi bude přes 40, tak by to bylo skvělé, aby si to člověk užil v plné síle a mohl i pomoct dalším. Třeba sám rozjet nějakou nadaci nebo charitu a ne posílat někam, kde ani člověk neví, kde to skončí.


Zasláno Tomáš (30/12/2013)

Nebylo by marný no, jinak za 5,85 liber u nás nepracuje kdejakej vysokoškolák :D:D


Zasláno Radoslav (30/12/2013)

Štastného silvestra prajem a všetko dobre do Nového roku 2014 :)


Zasláno Lucie (8/01/2014)

Každý máme asi štěstí někde jinde či v něčem jiném :-) Paní výhru přeji, hlavně aby ji to přineslo jen radost. Co se mně týče, taky bych nějakou tu jackpot výhru brala :-) Ono kdo ne, že... Snad se to loterijní štěstí unaví a nějaký ten milión dorazí i na mé konto ;-) Krásný a úspěšný leden všem.


Abyste mohli poslat komentář, musíte být přihlášen(a)
Okomentovat přes Facebook
Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2016 Play UK Internet N.V