Vítěz Ceny F1 Abu Dhabi Vypráví O Svém Výletu

Náš šťastný vítěz soutěže Zvolte-Si-Svou-Cenu 2011 je zpátky zdravý a v bezpečí ve svém rodném Polsku. A podělil se s námi o své nadšení z ceny!

Známé nejenom pro své loterijní služby, MegaLoto.cz přináší další aspekty loto životního stylu všem svým hráčům. Naposledy vyhrál pan W. Ryczkowski z Polska první cenu na MegaLoto.cz v soutěži Vyber-Si-Svou-Cenu.

Ze 3 úžasných cen k mání (včetné VIP vstupenek na finále Mistrovství Světa v Rugby nebo 6 000 Liber v hotovosti), si pan Ryczkowski vybral svou preferovanou cenu, F1 Abu Dhabi. Poté se rozhodl předat cenu svému synovi a jeho manželce.

Pan J. Ryczkowski nám poskytl nějaké inspirativní fotografie ze svého výletu (sestaveny do formy prezentace níže) a pohádkový popis svého dobrodružství v Abu Dhabi.

Čtvrtek 10/11/2011

Pan Ryczkowski a jeho šťastná žena přiletěli do Dubaje ve čtvrtek ráno. Pár okamžitě zamířil do Burj Al Arab (4. Nejvyšší hotel na světě, kde několik hodin relaxovali na nedaleké pláži.

Zbytek dne strávili podnikáním nezbytných turistických výletů po Dubaji, než se vydali do Abu Dhabi. Mezi ně patřily:

Návštěva Burj Khalifa – nejvyšíí budovy na světě. Pan Ryczkowski nás ujistil, že výhled ze zhora byl naprosto závratný!

Výlet do Dubai Mall - nákupní centrum nabízí více než 1 200 obchodů a nabízí atrakce světové úrovně (včetně vodopádu a akvária).

Zastávka v Palm Jumeirah a pohled na neuvěřitelný Atlantis Hotel.

Pátek 11/11/2011

Pan Ryczkowski a jeho manželka oslavili den se 'šťastným číslem 11' tím, že se zúčastnili prvního tréninku na okruhu Yas Marina Circuit. Večer se manželé zúčastnili hudebního koncertu v  Yas Aréně, jež popsali jako ‘ohromující’.

Sobota 12/11/2011

Pan a paní Ryczkowski se připravují na velký závod sluněním a relaxováním u bazénu, než se vydají na okruh, aby shlédli kvalifikaci na finále. Večer strávili opět na hudebním koncertě, součást koncertní série F1, uvádějíce Britney Spears a Paul McCartney. Dvojice se také konečně podařilo podívat se na okruh v noci, což popsali jako ‘velice působivé’!

Neděle 13/11/2011

Přišel den závodu a podle Ryczkowských byl ostrov neuvěřitelně rušný! Šli zpátky na trať a sledovali řidiče a průvod a  Etihad Leteckou Show a pan Ryczkowski poznamenal, jak neobvyklé bylo vidět obrovské letouny, jež byly tišší, než malá závodní auta”.

Konečně závod začal a pan Ryczkowski to komentoval následovně:

“Bylo to fantastické – taková rychlost! A jaký hluk! A smrad! Byl to jedinečný zážitek a my byli jeho součástí!”

Pondělí 14/11/2011

Pan a paní Ryczkowski strávili svůj poslední den ve Spojených Arabských Emirátech užíváním si sluníčka ve Ferrari World, kde podnikli následující jízdy:

  • Formula Rossa horská dráha – zrychlení až na 240km/h a jaké asi je přetížení 4.8 Gs!
  • Scuderia Challenge – maximální umělecko-závodní simulace závodu.
  • Fiorano GT Challenge - dvě horské dráhy závodíce mezi sebou navzájem. Každý vozík dráhy je replika Ferrari F430 Spider.

Nezapomenutelný Zážitek

Jak můžete vidět, pan a paní Ryczkowski se měli naprosto úžasně, když navštívili Velkou Cenu Abu Dhabi. Byl to pro ně opravdu životní zážitek a popsali jej jako “opravdu nezapomenutelný”!

V MegaLoto.cz jsme moc rádi, že jsme mohli umožnit takovéto nezapomenutelné zážitky našim hráčům! Zůstaňte naladěni na mnoho dalších fantastických cen a soutěží, tedy kromě hraní všech z těch největších loterií na světě!
This post was written by
Anna Khlebnikova - who has written 263 articles
Abyste mohli poslat komentář, musíte být přihlášen(a)
Okomentovat přes Facebook
Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2016 Play UK Internet N.V