A Je Jich Jedenáct – Nové Jazyky Byly Spuštěny!

Londýn – pondělí 28. listopadu 2011 - před dvěma týdny spustil Google Inc. svoji novou hudební službu (s nepřekvapujícím názvem Google Music) na akci s názvem “These Go To Eleven”. Titul byl odkazem z “mockumentary” nazvaným “This is Spinal Tap” a obecně poukazuje na věci, kterou jsou brány do extrému. Ale v našem použití má číslo jedenáct trochu jiný význam.

 

Czech and French LaunchV našem smyslu se jedenáct týká počtu jazyků, které můžete ode dneška používat. Ano, viděli jste to v posledních měsících v naší nabídce dostupných jazyků pod “připravujeme” a dnes máme oficiálně k dispozici další dva jazyky.

S hrdostí oznamujeme, že spouštíme češtinu a francouzštinu na stránkách rodiny PlayHugeLottos.com.

 

Tyto dva jazyky, se kterými je jich nyní celkem jedenáct, mají své vlastní domény a identitu. Francouzská verze je pod názvem “GrandsJeuxLotos.com”, zatímco česká verze je pod názvem “MegaLoto.cz”. Samozřejmě budete moci používat oba jazyky, češtinu a francouzštinu, na jakýchkoliv stránkách PlayHugeLottos.com (jež zajisté zahrnují PlayEuroMillions.com a PlaySuperEnaLotto.com), ale tradičně se k těmto jazykům vztahující jejich vlastní stránky.

 

Tady v PlayHugeLottos.com rádi bereme věci do extrému. Chceme se postarat o co nejvíce zemí a jazyků, abyste se cítili jako doma. Cítíme také, že náš extrém není dostatečně krajní – a tak si všimněte, že se brzy na našich stránkách v nabídce objeví další jazyk.

Naše další zpráva by se tedy jistě mohla jmenovat, A je jich dvanáct.

Užijte si nové jazyky a jako vždy, můžete kontaktovat náš tým, pokud máte nějaké dotazy či připomínky.  Vždy si ceníme vaší zpětné vazby. 

P.S. Toto není pouhý odkaz k číslu jedenáct tohoto měsíce. Pakliže jste bystří pozorovatelé, určitě jste si všimli článku "Šťastné Číslo 11", který byl zveřejněn 11/11/11 v našich novinkách. Mělo to vliv na čísla, která jste zvolili v loterii? Použili jste to v extrému?

 

 

 This post was written by
Anna Khlebnikova - who has written 261 articles
Abyste mohli poslat komentář, musíte být přihlášen(a)
Okomentovat přes Facebook
Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2016 Play UK Internet N.V