Vydejte se na exotickou dovolenou

V dnešním losování MegaMillions se losuje o $195 000 000 a po velké výhře v loterii si budete jistě chtít dopřát odpočinku a rozptýlit se cestováním po exotických krajích.

V dnešním tahu Mega Millions máte šanci vyhrát úžasných $195 000 000, více než Kč 3, 88 MILIARDY. S touto výhrou si můžete dovollit cestovat opravdu kamkoliv se vám zlíbí. Záleží jen na vaší náladě, co se podívat na ostrov Srí Lanka, do Egypta či na africké safari do Keni?

O jackpot MegaMillions se losuje již dnes.

Ostrov Srí Lanka je oddělen od Indie úžinou Palk, přes niž se táhne řetěz korálových útesů. Tropické klima, svěží deštný prales, tyrkysový Indický oceán - Srí Lanka je opravdový ráj na zemi a svou přírodu si velmi chrání. K vidění jsou místní sloni, leopardi, medvědi či mravenečníci. Na své si zde přijdou jak milovníci přírody, tak obdivovatelé umění, architektury, soch a také labužníci. Festivaly jídla a pověstného cejlonského čaje jsou opravdovým zážitkem. Na ostrově naleznete mnoho budhistických klášterů, mnoho z nich patří do kulturního dědictví Unesco. 

Sri Lanka

Pokud chcete objevovat dál, proč se nevydat do Egypta. Pyramidy zahalené pouštními dunami a kouzlo starověké civilizace láká miliony návštěvníků každý rok. Navštívit můžete Alexandrii, Káhiru a další města při plavbě po řece Nil. Vždyť vidět Velkou sfingu v Gíze či chrámy v Údolí králů je nezapomenutelný zážitek. Pobavit se lze třeba jízdou na velbloudovi, potápěním v pestrobarevném Rudém moři či jen odpočívat v některém z mnoha luxusních letovisek.

Pyramidy v Gíze

Hledáte-li opravdu exotickou destinaci, pak se vydejte na africké safari. Rovníková Keňa má pro své návštěvníky širokou paletu turistických atrakcí. V Keni je mnoho přírodních rezervací, při safari uvidíte žirafy, slony, gepardy či africké bůvoly, populární je přírodní rezervace Masai Mara pro své safari v horkovzdušném balónu. Ve vnitrozemí můžete navštívit nádherné Viktoriino jezero, největší v Africe či se rekreovat na panenských plážích, které omývají vody Indického oceánu.

African safari


Nezapomeňte si vsadit do dnešního tahu Mega Millions, hraje se opravdu o hodně, o celých $195 000 000, více než Kč 3, 88 MILIARDY.

Mega Millions nemá jen masivní jackpot, ale i štědrou druhou úroveň - rovný $1 milion dolarů. V pátečním tahu se díky shodě 5 čísel stali 2 hráči milionáři a dalších 62 hráčů si domů odneslo pěknou cenu útěchy v hodnotě $5 000!

Hodně štěstí v dnešním losování přeje všem hráčům tým MegaLoto.cz.

Hrát o největší světové jackpoty online s MegaLoto.cz

Chcete získat extra Loto Body? Zašlete nám komentář k našim novinkám.Komentáře

Zasláno Stanislav (25/02/2014)

Exotika to je ono len najprv vyhrať a potom ta exotika.


Zasláno Alexandra (25/02/2014)

Jedu všude, kdo jede se mnou? :-)


Zasláno Stanislav (26/02/2014)

Ja jedu všude ale najprv vyhrať aspoň raz ten jackpot.


Abyste mohli poslat komentář, musíte být přihlášen(a)
Okomentovat přes Facebook
Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V