Královské utrácení

Je téměř víkend, což znamená, že budou pořádány největší mezinárodní losování a k mání budou multi-milionové výhry. Výsledky ze včerejšího večera vyústily k dalšímu navýšení hodnot jackpotů. Bylo tomu tak i u UK Lotto, kdy se jackpot přehoupl a v sobotu se bude tedy losovat o báječných £5,2 milionu (Kč 104 milionů). Za posledních sedm týdnů odešel alespoň jeden vítěz z každého losování jako milionář, uvidíme, jestli se bude historie opakovat.

Ať si kdokoliv odnese £5,2 milionový jackpot, jistě se bude chtít pustit do vítězného oslavování. Podívali jsme se na královské chování z roku 2013, aby měl vítěz trochu inspirace, jak jackpot z UK Lotto utratit.

Sbírka vín pro vítěze v loterii.

£400 263,99 - královská sbírka nápojů

Vítězovo sbírka vín by měla mít hodnotu, jako malý byt v Londýně, tedy pokud plánuje napodobit královskou kolekci. Rozsáhlá sbírka alkoholu, která také zahrnuje likéry, musela být zakoupena samotnými monarchy, jelikož jim není dovoleno přijímat dary ve formě alkoholu. Po výhře jackpotu UK Lotto si budete moci dovolit založit svou vlastní sbírku!

Loďka Gloriana za £1 milion 

Tento 29 metrový člun byl zadán k postavení královskou rodinou na oslavu diamantového jubileja, ale bohužel byl odtažen pod nízké mosty na Těmži u Kew v Londýně poté, co mu selhaly motory jen rok od jeho výstavby.

£4 499 910 -  královské náklady na cestování

Pokud chce vítěz cestovat jako člen královské rodiny, bude na to muset utratit téměř celý jackpot. Část nákladů jde na údržbu helikoptéry, je praktické vyhnout se čekání na letišti.

Cestujte v loto stylu

Včerejší vítězná čísla UK Lotto byla: 3, 10, 11, 24, 25, 35 a bonusový míček 43.
4 hráčům se podařilo uhodnout 5 hlavních čísel plus bonusový míček a odnesli si domů cenu v hodnotě £32 348.

Zkuste i vy své štěstí v nejoblíbenější britské loterii a můžete také začít kráslovsky utrácet. Hodně štěstí ve hře!

Hrát největší světové loterie online s MegaLoto.cz

Nezapomeňte, že můžete získat extra Loto Body za své komentáře k našim novinkám.Komentáře

Zasláno Stanislav (27/02/2014)

Aspoň raz vyhrať ten jackpot apotom možeme aj utracať .


Zasláno Alexandra (27/02/2014)

A jak se vůbec ty výhry daní? Aby z toho něco zůstalo! Nebo to už tady jsou uvedené čisté výhry?


Zasláno Megaloto (28/02/2014)

@Alexandra Na UK Lotto se nevztahuje loto daň :)


Zasláno Lucie (2/03/2014)

Nemyslím si, že by mně takové utrácení bavilo či naplňovalo, ikdybych byla miliardářka. Na loď, helikoptéru, sbírku vína a podobné ... peníze vážně nepotřebuji a je mi líto těch, kteří bez takových zbytečností neumí žít. Je dobré být finančně zajištěn, ale toto mi příjde jako totální extrém. Je však dobré si přečíst i takovýto příspěvek, jelikož mně to vždy utvrdí v žebříčku hodnot.


Abyste mohli poslat komentář, musíte být přihlášen(a)
Okomentovat přes Facebook
Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2016 Play UK Internet N.V