Romantický Výsledek Pro Úterní Euromillions Jackpot

Dnes 14. února se slavít na mnoha místech po celém světě jak den sv. Valentýna. Den, kdy lidé ukazují zvýšenou péči a pozornost (často ve formě dárků) svým milovaným. A proto je možná dobře, že loterie  Euromillions nedávno představili romantické téma, mladá láska!

 

22 let stará Cassey Carringtonová a její partner Matt Topham, oba z Nottinghamu ve Velké Británie vyhráli minulý týden přehoupnutý jackpot EuroMillions. Mladá dvojice si domů odnesla monstrózních £45 160 170.50 (sedmý největší jackpot, který byl kdy vyhrán ve Velké Británii), právě včas pro jejich svatbu, kterou naplánovali na září 2012!


Euromillions nejsou cizí velká britská vítězství

Euromillions mají zajisté svůj férový podíl na obřích loterijních vítězství, včetně mnoha ze Spojeného království.

 

  • Poslední velcí britští vítězové byli Gareth a Catherine Bullovi, kteří si domů z losování Eurmillions odnesli £40 627 241 dne 20. ledna.
  • Milulý rok si vybral skotský pár Colin a Chris Weirovi největší cenu EuroMillions, která byla kdy vyplacena britskému vítězi. Dvojice vyhrála v úterním losování EuroMillions poté, co se jackpot přehoupl již 14 krát, aby dosáhl astronomických £161 milionů.


Od představení úterního losování EuroMillions dne 1. května 2011, druhé týdenní losování se rozhodně stalo tím šťastným.


Mladá láska vyhrává v Euromillions ve velkém

Zatímco Cassey hledala na internetu náhradu za svou pračku, rozhodla se znovu zkontrolovat výsledky úterního losování EuroMillions na svém mobilním telefonu.

"Ověřila jsem si ta čísla, ale nejdřív mi vůbec nedocházelo, že jsou stejná" řekla.

Když jsme se jí zeptali, co byla jejich okamžitá reakce na výhru jackpotu, Cassey odpověděla jako pořekadlem “První myšlenka byla, jak bychom mohli pomoci našim rodinám."

Řekla také, že by si chtěla koupit auto Aston Martin a postavit z výhry i nový dům, zatímco pan Topham řekl, že se plánuje naučit létat.

Jsme si jisti, že budete souhlasit s tím, že mladá láska vyhrála svůj den v loterii Euromillions. A když máme den sv. Valentýna, proč se nezapojit a nezakoupit online svým milovaným dárkový poukaz. Kdo ví, třeba se připojíte k hrdličkám s OBROVSKOU výhrou jackpotu!

 This post was written by
Anna Khlebnikova - who has written 265 articles
Abyste mohli poslat komentář, musíte být přihlášen(a)
Okomentovat přes Facebook
Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2016 Play UK Internet N.V