Co Muži A Ženy Opravdu Chtějí

V dnešní době sociálních médií a online komunikace, mužeme opravdu věřit lidem, že jsou upřímní s jejich touhami na internetu? Komunikujeme opravdu o tom, co skutečně chceme, když aktualizujeme statusy na Facebooku nebo Twitteru?

Internet už není jen na hraní loterie. Ať se nám to líbí nebo ne, svět stále větší měrou plní online své společenské funkce. Samozřejmě to není nutně špatná věc, jelikož existuje mnoho sociálních sítí s úžasnou schopností spojovat a informovat.

A když mluvíme o ‘úžasnosti’, nezapomeňte se spojit s MegaLoto.cz na Facebooku a Twitteru a zůstaňte v online obraze.

“Co je tou věcí, kterou chcete právě teď?”

Netbase, sociální médium moniturující společnost a porovnává své online data oproti nedávným dotazníkům, kde se ptají lidí “Co je tou jedinou věcí, kterou chcete právě teď?”
Shodují se ty věci, které lidí sdělují přes Facebook s těmi, které říkají, když s nimi mluvíte tváří v tvář? Netbase zjistil, že lidé mají tendenci býti mnohem více realističtí offline. Například 3 nejvíce zmiňované věci ve společenských médiích, 2 z nich je jídlo (zmrzlina a pizza), zatímco v offline průzkumu mezi nejvíce žádané věci je vše finanční povahy.
Lidé jsou tak povážováni za více ‘emocionální’, když používají sociální média a ‘logičtější’, při interakci tváří v tvář offline.

Co tedy lidé opravdu chtějí?

Níže můžete vidět prvních deset výsledků pro ženy a muže. Toto je seznam věcí uvedených v offline průzkumu.

What Men and Women want


Číslem jedna v ‘já chci’ jsou možná bez překvapení – peníze. A překvapením pro nás tady v MegaLoto.cz není, že se na seznamu mezi nej 5 dostalo ‘vyhrát v loterii’. Zbytek seznamu tvoří některé pochopitelné a zralé volby, jako je zdraví, dům, nové auto a býti bez dluhů.

Někteří muži nejsou asi překvapeni číslem 9 a 10 na tomto seznamu.

Co nám to říká?

Jakkoliv bez fantazie to může znít v reálném světě, číslo jedna mezi muži i ženami jsou peníze! Zajisté, můžeme posílat na Facebook, jak moc máme rádi pizzu, sušenky a pivo s našimi kamarády. Ale v ‘realném životě’ se vše točí kolem peněz a co si za ně můžeme koupit.

Toužit po penězích možná není tou nejnápaditější věcí na světě, ale jsme si jisti, že byste mohli vymyslet nějaké pěkně imaginativních věcí, které dělat po dosáhnutí čísla 5 na výše uvedeném seznamu, vyhrát v loterii!

Tak zkuste své šance na MegaLoto.cz a nechte volně plynout svou fantazii.

Play NowThis post was written by
Anna Khlebnikova - who has written 265 articles
Abyste mohli poslat komentář, musíte být přihlášen(a)
Okomentovat přes Facebook
Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2016 Play UK Internet N.V