Nejnovější zprávy  Největší jackpot nabízí opět PowerballAmerický Powerball překonal po středečním tahu hranici $400 milionů. Všichni příznivci loterie Powerball v Americe či mezi hráči loterie online si přejí jedinou věc, uhodnout sobotní výsledky losování a získat tuto gigatnickou sumu. V přepočtu se hraje o Kč 10, 3 miliardy!

Top 5 největších jackpotů US PowerballAmerická loterie Powerball na sebe strhává pozornost veřejnosti díky svým jackpotům, jenž dosahují vskutku astronomických výšek. Zde je přehled pěti největších jackpotů této populární loto hry plus pravidla hry.

Loto syndikát maratonců vyhrál v loterii EuroMillionsŠesti členný loto syndikát běžců maratonu doslova vběhl štěstí naproti. Díky pocitu štěstí jednoho z členů si přátelé koupili 13 tiketů EuroMillions a jeden z nich se ukázal jako vítězný.    Poslední losování EuroMillions se uskutečnilo 15. listopadu, připomeňme si výsledky losování a výhry, jenž budou šťastným vítězům vyplaceny. 
1
Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2016 Play UK Internet N.V