Vemte si s sebou MegaLoto.cz, ať jste Kdekoliv.

Jako budoucímu vítězi loterie se vám zcela pochopitelně může stát, že budete tak zaneprázdněni, že se prostě  nemůžete dostat ke svému počítači a hrát vaše loterijní vstupy. Toto mohl být problém v minulosti, ale už není! Nyní můžete hrát největší světové loterie z vašeho mobilního telefonu... je to opravdu snadné!

Jednoduše se přihlašte na www.megaloto.cz z vašeho telefonu (většina mobilních telefonů vás přesměruje na mobilní verzi našich stránek), zvolte si svůj oblíbený jackpot a vyberte si, zda-li chcete hrát týdně, měsíčně nebo jednotlivý řádek pro jackpot. Můžete použít možnost rychlého výběru k týdenní či měsíční hře. Z vašeho mobilního telefonu si můžete vybrat ke hře jednotlivého řádku i svá šťastná čísla z herního pole.

Webové stánky zjistí, že váš přístup na stránce je pomocí mobilního prohlížeče a podle toho i zobrazí mobilní verzi stránky. Některé mobilní telefony nepodporují toto automatické přesměrování, v tom případě doporučujeme navštívit http://mobile.megaloto.cz a uložit si stránky jako záložku pro budoucí návštěvy.

Tento proces zajistí, že jsou vaše vstupy jednoduše hrány, i když jste ve spěchu.

Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V