Propagační období -  4. února 2013 do 25. února 2013

Tuto propagační akci (Soutěž Hádejte, kde je míč 2013) vám přináší MegaLoto.cz a je otevřena pro všechny registrované hráče na MegaLoto.cz (nebo s nimi spojenými stránkami).

Losování ceny proběhne 26. února 2013

 

Kvalifikace

K získání vstupu do losování o ceny musí hráči splňovat minimální kvalifikační požadavky, a to během propagačního období (4. února 2013 do 25. února 2013).

Minimální kvalifikační požadavky jsou následující; a hráč musí:

1. Registrovat se na www.megaloto.cz. Mnohonásobné registrování účtů k získání výhody pro tuto soutěž bude mít za následek diskvalifikaci všech účtů.

2. Aktualizovat své údaje na herním účtu na MegaLoto.cz.

3. Použít získané vstupy do soutěže a hrát hru a odhadnout pozici míče na fotografii (“Hádejte, kde je míč!”).

4. Hráči mohou během propagační akce vyhrát maximálně jednu cenu.

 

Losování

Po uzávěrce soutěže budou vybrané body překryty na verzi fotografie s míčem na ní. Absolutní střed míče bude považován za vítězný bod.

Čtyři zúčastnění soutěžící, s body odhadnutými nejblíže k vítěznému bodu (středu míče), budou považováni za vítěze soutěže.

V případě, že budou více než čtyři hráči ve stejné vzdálenosti od vítězného bodu, budou vítězové náhodně vybráni mezi těmito body, kterým byli nejblíže.

 

Cena

K mání jsou 4 ceny, herní kredit MegaLoto.cz v hodnotě €600.

Cenu nelze vyměnit za hotovost.

Rozhodnutí MegaLoto.cz jsou finální.

 

Zpět na soutěžní stránku.

 

Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V