***TATO SOUTĚŽ JE NYNÍ UZAVŘENA***

Hádejte, kde je míč 2013 -  verze plážového volejbalu

 


Vítejte do naší nejnovější verze MegaLoto.cz soutěže - Hádejte, kde je míč! K mání jsou celkem čtyři ceny, herní kredit v hodnotě €600, tak se ujistěte, že se zúčastníte.

Klikněte na obrázku na místo, kde si myslíte, že se nachází míč. První čtyři nejbližší odhady vyhrajou herní kredit v hodnotě €600.  Této soutěže se můžete zúčastnit zcela ZDARMA a není vyžadováno zakoupení žádných produktů. Zde jsou způsoby, jak získat vstup do této soutěže:

1) Registrujte herní účet na MegaLoto.cz a získáte 5 vstupů (registrace je rychlá a zdarma).

2) Pokud jste již členem, neobávejte se, jednoduše akutalizujte své údaje a získejte 4 vstupy najednou (pokud se vaše údaje nezměnily, prostě klikněte na tlačíko ‘aktualizovat’ bez provedení jakýchkoliv změn).

3) K vašemu hernímu účtu se můžete přihlásit každý den a po každé tak získáte další vstup (limit je jeden nový vstup na den).

Tato soutěž se bude konat po celých 21 dní, což znamená, že můžete získat alespoň 21 vstupů, pokud začnete hrát dnes, 4. února. To nezahrnuje extra vstupy za registraci či aktualizování údajů, což může vyústit celkem až na respektuhodných 25 až 26 vstupů do soutěže.

Hra je otevřena pro všechny. Učiňte své odhady, hádejte kde je míč a VYHRAJTE s MegaLoto.cz.
 

 

 

 

 

 

Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V