Zákaznická podpora - vynikající servis 
Ohodnoceno 4, 5 z 5

V oboru působíme již 18 let a za léta jsme si vybudovali solidní a právem zaslouženou pověst světového zprostředkovatele loterijních losů číslo jedna. Efektivní, bezpečný a pohotový servis, atraktivní produkty a historie 100% čistého záznamu vyplácení našich hráčů zajišťuje, že si tuto reputaci udržujeme.


Investovali jsme do prvotřídního mezinárodního zákaznického týmu a jsme pyšní, že podpoře, kterou našim zákazníkům poskytujeme, nelze nic vytknout.

Nezapomeňte prosím dokončit hodnocení všech online chatů. Toto nám umožňuje monitorovat úroveň našich služeb a zajistit tak, že se vám dostává mimořádně kvalitních služeb.

V roce 2014 si nadále udržujeme hodnocení 4, 5 z 5 naší zákaznické podpory. Budeme se i nadále snažit udržovat excelenci ve všem, co v MegaLoto děláme.

MegaLoto.cz, viděli jste ...

Jako skutečně globální služba MegaLoto spolupracovalo či inzerovalo s mnoha známými značkami či vydavateli z celého světa.

logo

Ohlasy spokojených hráčů

Spokojení a šťastní hráči, to je moto týmu MegaLoto. Přečíst ohlasy našich hráčů si můžete přečíst zde!

Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V