Klikněte na odkaz "číst více" k zobrazení všech detailů…

Některé informace o podvodech
V zájmu poskytovat našim zákazníkům co nejvíce informací, jak je jen možné, podívejte se prosím na následující průvodce proti podvodům.
Jak zjistím, že se jedná o podvodný email?
Dostáváme mnoho stížností od zákazníků, kteří obdrželi falešná oznámení o vítězství. Dovolujeme si nabídnout následující rady každému, kdo se stal obětí těchto podvodů:
Dostal(a) jsem oznámení o výhře. Jedná se o podvod?
Mnoho zákazníků obdrží falešné oznámení o výhrách od společností, které tvrdí, že jsou online prodejci losů. Níže najdete příklad z našeho emailu, který ukazuje status vašeho vstupu po losování, a zda-li jste vyhráli nebo ne.
Co jsou Phishing Detektory a jak mě ovlivňují?
Tento článek zabývající se Phishing (někdy převáděno do češtiny jako Rhybaření) Detektory a o účinku, který mají na vaši prohlížecí zkušenost, se zvláštním zřetelem na naše stránky.
Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V