Klikněte na odkaz "číst více" k zobrazení všech detailů…

Jak povolit Javascript pro většinu prohlížečů?
Mnoho internetových stránek, včetně našich, požaduje povolení Javascriptu, aby bylo možné zdokonalit dostupnou funkčnost. Níže naleznete pokyny, jak povolit Javascript pro většinu prohlížečů.
Získejte informace od zákazníka při řešení problémů
Můžete nám prosím poskytnout následující informace k dalšímu posouzení vašeho problému:
Co jsou Phishing Detektory a jak mě ovlivňují?
Tento článek zabývající se Phishing (někdy převáděno do češtiny jako Rhybaření) Detektory a o účinku, který mají na vaši prohlížecí zkušenost, se zvláštním zřetelem na naše stránky.
Co je NETELLER a jak ho mohou používat?
Více informací o službě NETELLER a ji co nejlépe využít.
Co je chyba 500?
Chyba 500 je obecná chybová zpráva, která jednoduše ukazuje, že váš prohlížeč není schopen navázat spojení se stránkou, jejíž URL (Universal Resource Locator – vymyšlené jméno pro internetovou adresu) odkazuje.
Co dělat, pokud se vám nedaří přístup na naše stránky?
Některé firemní sítě nebo i geografické oblasti blokují přístup k určitým internetovým stránkám. Pokud se s tím setkáte, doporučujeme následující:
Proč nedostávám své emaily?
Náš systém posílá značné množství emailové komunikace, z nichž většina má řádky vlastního předmětu a "od" adres. To může někdy způsobovat problémy při přijímání emailů z našeho systému.
Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V