Zaregistroval(a) jsem se a teď dostávám všechny možné emaily spojené s loterií.

Je důležité si uvědomit, že vaše emailová adresa mohla být nashromážděna 'spammery' v mnoha různých intervalech, ale náš registrační proces je bezpečný a spolehlivý.

Pokud začnete dostávat emaily z podezřelých zdrojů po registraci s námi, vemte prosím na vědomí, že vaše emailová adresa mohla být ohrožena mnoha různými způsoby.

Nejběžnějším způsobem je email spider

"Spider" nebo "Web Crawler" jsou termíny používané k popisu programu, který shromažďuje data z internetu. Tento program doslova skenuje tisíce internetových stránek za sekundu pro různé typy dat a sbírá je do databáze, jíž by byl spammer. Data zahrnují emailové adresy, telefonní čísla, jména, poštovní adresy a mnoho dalších.

Společným pokladem pro Spiders jsou internetové stránky sociálních sítí, (kde není soukromí řádně kontrolováno), diskusní fóra, stejně jako IRC chat a nezajištěné brány okamžitého chatu.

Všechny nám odeslané osobní údaje jsou drženy v perfektně zabezpečeném stavu, odděleny od veřejného internetu a Spidera. Přejete-li si přečít více o programu Spider, můžete tak učinit v tomto Wikipedia odkazu (v angličtině).

Viníkem může být také Spyware

Jakýkoliv spyware ve vašem počítači ukládá informace o internetových stránkách, které navštívíte. Spyware je počítačový software, který je nainstalován skrytě na vašem osobním počítači k zachycení nebo k převzetí částečné kontroly nad uživatelovou interakcí s počítačem bez souhlasu informovaného uživatele. To je důvod, proč tolik spam emailů obsahuje informace, které k vám mají konkrétní vztah.

Jednoduše řečeno, spyware nainstalovaný na váš počítač je schopný zachytit předložené údaje internetu nebo jen jednoduše použity vaším počítačem. To může poté uložit tato data a odeslat je k použití pro spammer nebo jim je dokonce prodat.

Vřele doporučujeme nainstalovat renomovaný anti-spyware na váš počítač. Při zvažování, který anti-spyware nainstalovat, proveďte prosím dobrý průzkum. My doporučujeme "Ad-Aware", "Spybot Search & Destroy" nebo"Windows Defender". Váš anti-virus program může také obsahovat anti-spyware, jako svoji součást. Jednoduše projděte Google k zjištění vašich možností.
Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V