Co dělat, pokud se vám nedaří přístup na naše stránky?

Některé firemní sítě nebo i geografické oblasti blokují přístup k určitým internetovým stránkám. Pokud se s tím setkáte, doporučujeme následující:

JAK ZÍSKAT PŘÍSTUP NA NAŠE STRÁNKY POMOCÍ PROXY SLUŽBY:

Doporučujeme vám navštívit www.megaproxy.com a zapsat se k použití jejich proxy služby. V době psaní, jejich služba stojí kolem $9.95 za měsíc. Nabízejí vynikající hodnotu na další časové období, neváhejte a podívejte se na jejich možnosti ještě před nákupem.

Jakmile je váš účet zřízen, jednoduše se přihlaště a zadejte jednu ze svých adres (jako je www.MegaLoto.cz) v poskytnuté textové oblasti a prohlídněte si stránku. Je to tak snadné.

** Upozornění ** Bezplatná verze této služby vám umožní přístup na naše stránky, ale nepovolí připojení Javascript, a proto nebudete moci zvolit čísla nebo hrát vstupy bez zaplacení plné verze! Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V