Kde sídlí vaše společnost?

Různé dotazy a odpovědi týkajíce se registrace a licence naší společnosti.

D: Kde sídlí vaše společnost?
O: Máme kanceláře a různé podpůrné zaměstnance po celém světě, včetně Austrálie, Evropy, Afriky, Dálného východu, severní a jižní Americe.
Naše kontaktní adresa je v Londýně a určena pouze pro korespondenci k zajištění přijímání jakékoliv fyzické pošty, což je provedeno účinným způsobem.

D: Kde jsou vaše kanceláře?
O: Opět, máme kanceláře v různých oblastech po celém světě, poskytující různé funkce pro každé místo. V závislosti na tom, kde se se nacházíte nebo v jakém časovém pásmu, budete jednat s agentem v odpovídajícím jazyce.

D: Mohu vás přijít navštívit?
O: Vzhledem k protokolu společnosti vám nejsme schopni poskytnout informace o konkrétních místech call center. Nicméně, kanceláře našeho hlavního vedení jsou v Curacao, Nizozemských Antilách a tým zpracování sídlí na Kypru.

D: Všiml(a) jsem si na vašich stránkách dvou adres, ve Velké Británii a na Kypru. Proč?
O: Naše transakce kreditních karet jsou zpracovány přes naše společnosti registrované na Kypru a Velké Británii v souladu s naší bankou nabývající regulace v Evropské Unii.

D: A co Curacao?
O: Společnost Play UK Internet N.V. je registrována a licencována v této oblasti.Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V