Stránka MUSL/Camelot tvrdí, že nemůžeme koupit losy online.

Tento dokument vysvětluje, jak jsme schopni nabízet naší službu nakupu losů i v případě, že je oficiální online prodejce mimo země, které nabízejí prodej loterijních losů.

Je velmi důležité si uvědomit, že nejsme žádným způsobem spojeni s Camelotem pro Velkou Británii a EuroMillions, ani s MUSL (Multi-státní loterijní poskytovatel, který řídí PowerBall a MegaMillions nebo se Sisal, který zpravuje SuperEnaLotto. Činíme toto velmi jasné ve všech našich korespondencích připomínkách a na našich internetových stránkách.

Cena vašeho losu, kterou platíte, zahrnuje fyzickou kurýrní službu, kterou poskytujeme. Tato služba zahrnuje i stání ve frontě vaším jménem a zakoupení losu v prodejně, tudíž cena losu je mnohem vyšší, než bežná cena losu. Navíc, my také nárokujeme výhry ve státě, kde byl los zakoupen.

Toto je zcela legální, vzhledem k tomu, že je los zakoupen členy našich zaměstnanců, kteří jsou k tomu legálně oprávněni. V případě výhry, zahrneme také nárokovací proces s cílem obdržet výherní částku vaším jménem.

Pro všechny cizince je zcela legální zakoupit, vlastnit, a v případě výhry, nárokovat jakýkoliv loterijní los pro každou loterii, pro kterou nabízíme naše služby.

Naše proxy služba vám umožňuje si užít vzrušující a napínavé loterie, jedny z největších na světě, také se jí někdy říká syndikátní nákup či kurýrní služba.

V našem obchodování je rozhodně základem důvěra, ale existují jistě provozovatelé, kteří se snaží rychle vydělat a zmizet. MegaLoto.cz poskytuje tyto služby velmi úspěšně od roku 1998.

 Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V