Některé informace o podvodech

V zájmu poskytovat našim zákazníkům co nejvíce informací, jak je jen možné, podívejte se prosím na následující průvodce proti podvodům.

Untitled Document

Dostáváme mnoho stížností od našich zákazníků, kteří obdrželi podvodné emaily oznamující jim, že vyhráli v loterii, i když to tak ve skutečnosti není.

Z tohoto důvodu jsme sestavili seznam rychlé kontroly, abychom zabránili vašemu zachycení těmito zločinci:

  1. Pokud jste loterii nehráli, nemůžete v ní opravdu vyhrát.
  2. Pokud jste vyzváni udržet oznámení o výhře jako "důvěrné", nejsme to my, my bychom vás vyzvali to vykřičet do celého světa.
  3. Nebudeme vás nikdy nepožádme, abyste nám platili za účelem získání výhry. Obvykle se nazývají "administrativní poplatky" nebo "náklady na převod".
  4. Jestliže si stále nejste jisti, jste vítáni se s námi poradit; přepošlete nám email, který jste obdrželi na info@playukinternet.com.
  5. Pamatujte, pokud jste vyhráli £200 a více (či ekvivalent v jiných měnách), zavoláme vám raději, než vám jen zaslat email.

Když dostanete tento druh emailu, jakkoliv lukrativní se může zdát, jen ho prosím smažte. Za žádných okolností jim NEDÁVAJTE vaše osobní či bankovní údaje, ani jim neplaťte žádné peníze.

Tyto PODVODY nejsou v žádném případě spojeny s MegaLoto.cz nebo s našimi partnerskými stránkami. MegaLoto.cz je vlastněno a provozováno PlayUKinternet Limited, jenž je v provozu od roku 1998. Nikdy bychom od vás nevyžadovali peníze ke zpracování vašich výher.  

 Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V