Proč nedostávám své emaily?

Náš systém posílá značné množství emailové komunikace, z nichž většina má řádky vlastního předmětu a "od" adres. To může někdy způsobovat problémy při přijímání emailů z našeho systému.

Docela často, provozovatelé služeb udržují ‘bílý seznam’ adres nebo domén, ze kterých budou přijímat emaily. Někteří zákazníci mohou zažít situace, ve kterých obdrží například email s výsledky konkrétní loterie, ale z nějakého důvodu, stejný druh emailu, jež očekávali pro jinou loterii nepřijde. Bohužel, i když se snažíme zajistit, aby naším klientům bylo možno zasílat emaily co nejlépe, schopnost řídit emaily, které jsou či nejsou přijaty, není v naší moci.

S cílem toto vyřešit, jsme vytvořili replikační systém přes Google Mail (emailová bezplatná Google služba – známá také jako Gmail), kterým opakujeme každý systémem založený email poslán z našeho systému. To se provádí za účelem umožnit nám vytvořit ‘Odeslané Položky’, a tak můžeme odeslat/přeposlat emaily, které nebyly obdrženy našimi zákazníky.

V každém případě, ve kterém zákazníci neobdrželi své maily, jsme zkontrolovali účet a potvrdili, že pošta byla odeslána, což znamená, že jakékoliv blokování emailů se v procesu koná u příjemce (Poskytovatel internetového připojení nebo Anti-Spam software).

Každý zákazník může požádat, aby mu byl konkrétní, očekávaný email odeslán/přeposlán prostřednictvím našeho zařízení Online Pomoc na úvodních stránkách všech našich internetových stránek, a to bude vyřízeno co nejdříve. Je často navrhováno, vzhledem k charakteru našeho podnikání, objemu naší komunikace a zpravodajů, které posíláme, že jsou naše domény na černé listině a v důsledku toho jsou blokovány. To však není ten případ, jelikož provádíme jednou týdně testy pomocí světově nejkomplexnějších ’open-relay‘ a služeb černých listin – ani naše domény, ani servery našich IP adres nejsou blokovány. 

 Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V