Proč hrát s MegaLoto.cz?

Jsme rádi, že jste nakupovali, protože to je opravdu to, co děláme, jelikož jsme si vědomi našich konkurentů. Také nám to umožňuje upozornit na hodnotu a proč používat MegaLoto.cz, jako preferovaného zástupce k nakupování losů.

MegaLoto.cz vám nabízí následující:

  • Více než 15 let prokazatelných výsledků a zkušeností na trhu. Můžeme s jistotou říci, že žádný jiný evropský zástupce k nakupování losů nemá stejnou úroveň zkušeností jako my. Přestože nevstupujeme do boje s naší konkurencí, rozhodně se cítíme jako jednička na trhu s absolutně špičkovým servisem.
  • Zaručené výplaty výher. Bezpečnost vašich výher bereme velice vážně, zaručujeme uskutečnění výplaty vašich výher i z naší vlastní kapsy, pokud by byly výhry zpochybněny oficiálním provozovatelem loterie a nevyplatili by je nám.
  • Kvalitní připomínky a komunikaci. Zajišťujeme, že si pamatujete velká slosování tím, že vám zasíláme přátelské aktualitky přes textové zprávy/SMS a emaily. Také vám emailem ihned oznámíme, máte-li vítězné vstupy a pokud je vaše výhra vyšší než £200 (nebo ekvivalentní částky v jiných měnách), zavoláme vám a informujeme o vašem štěstí.
  • Super technologii. Neustále pracujeme na tom, aby pro vás bylo vše lepší a jednoduší. Například jsme průkopníky v oblasti hraní přes text/SMS (dostupné pouze ve vybraných zemích) pro maximální pohodlí. Na rozdíl od jiných operátorů, nepřidáváme příplatek za tuto službu, jelikož si myslíme, že je to součást špičkových služeb MegaLoto.cz, zkušenost, kterou si zasloužíte.
  • Neuvěřitelné soutěže. Nabízíme fantastické každoroční soutěže, které splní některé z nejextravagantnějších snů. Patří mezi ně týdenní výlety do Monaka ke sledování legendární podívané Formule 1, ceny v hotovosti nebo také nezapomenutelné dovolené.
  • Loto Body - systém odměn. "LotoBody" je systém odměňování našich zákazníků, kteří rádi hrajou pravidelně. Body se vydávají za nákup konkrétních losů. Tyto body mohou být vyměněny za kupony do kterékoliv loterie si přejete, i když jsme přidali další nové a napínavé loterie do naší nabídky.
  • Vysoce kvalitní internetovou zkušenost. Máme neuvěřitelně talentované a zkušené vývojáře, kteří vám přinášejí nejenom to nejlepší, co může web nabídnout, ale také bezkonkurenční bezpečnost. Jsme přísně kontrolováni čtyřikrát ročně akreditovanou digitální bezpečnost testující společností (schválenou Mastercard a Visa, v rámci plnění PCI). Dále vám přinášíme kvalitní podporu s cílem zajistit dokonalou zkušenost kulatého vítězství.

 


Máte-li nějaké jiné dotazy, neváhejte nás prosím kontaktovat. Opravdu si ceníme vašeho názoru a co je nejdůležitější, vaší účasti.Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V