Životní cyklus vstupu

Životní cyklus vstupu začíná podáním herní sázenky v zemi, ve které se koná loterijní tah.

Životní cyklus vstupu začíná podáním herní sázenky prodejci v zemi, ve které se koná loterijní tah. Ta je poté zadána přímo do oficiálního loterijního terminálu. Vaše čísla jsou přenesena přes komunikační síť do loterijního počítačového systému. Vstupy jsou poté zpětně potvrzeny loterijním terminálem, kde stroj vytiskne doklad o nákupu a los je předán zástupci MegaLoto.cz.

Ten je poté vzat do bezpečí místní kanceláře a zamčen v trezoru až po příslušném losování. Potvrzení o nákupu vám bude zasláno emailem před losováním. V průběhu 24 hodin se koná audit a sázenky jsou vráceny zpět do terminálu k potvrzení vítězů. Jestliže jste se stali vítězem MegaLoto.cz, cena bude nárokována vaším jménem a budete náležitě vyplaceni.

Na rozdíl od většiny prodejců nevyžadujeme minimální počet nákupů, proto náš systém nakupuje losy v "sériích", což znamená, že vaše jedinečná čísla mohou být vytištěna ve stejné sérii, jako dalšímu hráči. To je důvod, proč vám zasíláme potvrzení emaily, a tak máte jedinečné identifikační číslo transakce, stejně jako čísla, která jste hráli. Bylo by téměř nemožným úkonem zkusit a vytisknout každý los zvlášť a poté je zkontrolovat, každý z mnoha tisíců řádků hraných denně.

Výplata je zaručena! MegaLoto.cz má osobní zájem na vyplácení našich členů. Naše společnost byla postavena na opakujících se obchodech od roku 1998, bez kterých bychom neuspěli. Od založení udržujeme 100% čistý výplatní záznam našich výherců.

Jestliže máte jakékoliv další dotazy či připomínky, neváhejte nás prosím kontaktovat.Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V