Jsem oprávněn(a) hrát ze své země?

Toto je zajímavá otázka, ale charakter naší činnosti je k ní irelevantní. Zde je proč:

Každý může hrát prostřednictvím naší služby, a to kdekoliv na světě.

Cena losu, kterou platíte, zahrnuje náklady na služby, které poskytujeme. Služby zahrnují čekání za vás a nákup losů v prodejně, proto je cena vyšší, než bežná cena losu. PlayUKinternet má pobočky na nákup losů, jakožto i velký počet zaměstnanců, po celém světě, včetně Austrálie, Evropy, Afriky, Dálného Východu, severní a jižní Ameriky, jež umožňují nákup a následné uplatnění výher cen.

Toto je naprosto legální vzhledem ke skutečnosti, že jsou losy zakoupeny našimi zaměstnanci, kteří na to mají ze zákona právo. V případě vítězství uzavřeme nárokovací proces s cílem získat vítěznou částku vaším zastoupením.

Abychom to shrnuli, jsme váš zástupce nakupující losy: vy hrajete a my nárokujeme za vás a nezáleží na tom, ve které zemi sídlíte.  

 Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V