Mohu k hraní používat svůj mobilní telefon?

Zákazníci mohou být vzdáleni od svých počítačů a v důsledku toho nemohou hrát.

Jako budoucímu loterijnímu vítězi se vám může zcela pochopitelně stát, že jste příliš zaneprázdněni a prostě se nemůžete dostat k počítači a vsadit si svá čísla. Toto mohl být problém v minulosti, ale už není! Nyní můžete hrát největší světové loterie z vašeho mobilního telefonu ... a je to směšně snadné.    


Jednoduše se přihlašte na www.megaloto.cz z vašeho telefonu (většina mobilních telefonů vás automaticky přesměruje na mobilní verzi našich stránek), zvolte si svůj oblíbený jackpot a vyberte si, zda-li chtete hrát týdně, měsíčně nebo jednotlivý řádek pro zvolený jackpot.

Webové stránky určí, zda-li vstupujete na stránky přes mobilní prohlížeč a zobrazí podle toho mobilní verzi stránek. Některé mobilní telefony však nepodporují toto automatické přesměrování a v takovém případě doporučujeme, abyste navštívili http://mobile.megaloto.cz a uložili si tuto stránku pro budoucí návštěvy pod Záložkou.

Toto zajistí zpracování vašich vstupů, že jsou hrány a vše probíhá hladce.Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V