Co je to přihlašovací kód a jak jej použít?

Jako součást našeho probíhajícího propagačního úsilí, můžete obdržet vytištěný leták nebo kartu s připojeným přihlašovacím kódem.

Přihlašovací kód se používá při registraci a zajistí vám určité bonusy. Tyto bonusy budou popsány na letáku či kartě, které jste obdrželi.

Aby se stal součástí propagace, zadejte prosím přihlašovací kód, který jste obdrželi, do příslušného políčka na registrační stránce.

Pokud jste přihlašovací kód neobdrželi, nechte toto políčko prosím volné. Přihlašovací kód je k dispozici pouze novým zákazníkům, kteří se ještě nezaregistrovali. Pokud jste obdrželi přihlašovací kód a jste již zaregistrováni, jednoduše prosím ignorujte tuto propagaci. 

 Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V