Co jsou Phishing Detektory a jak mě ovlivňují?

Tento článek zabývající se Phishing (někdy převáděno do češtiny jako Rhybaření) Detektory a o účinku, který mají na vaši prohlížecí zkušenost, se zvláštním zřetelem na naše stránky.

Jednoduše řečeno, phishing se snaží ukrást citlivé informace uživatele tím, že předstírá, že je důvěryhodnou značkou/společností. Toho je dosaženo použitím různých metod "sbírek", jako je forma emailu a internetové stránky. V tomto případě hovoříme o způsobu phishingu na internetových stránkách.

Někdy je váš prohlížeč vestavěn do phishing detektoru a může oznámit naše internetové stránky jako riziko phishingu. To je normální kvůli omezení chyb, nicméně je nesmírně důležité, abyste se podívali po známkách útoku phishingu, dříve než postoupí.

Nejjednoduší způsob, jak odhalit pokus o phishing útok je podívat se na URL v řádku s adresou vašeho prohlížeče. Jestliže je adresa jiná, než naše standardní sada adres, zavřete stránku okamžitě a nahlašte nám onu adresu k dalšímu prošetření.

Naše internetová stránka budou jednou z následujících:

www.playhugelottos.com
www.playuklottery.com
www.playeuromillions.com
www.playsuperenalotto.com
www.playminilottos.com
www.grandesloterias.com
www.megaloto.cz
www.grandjeuxlotos.com
www.vinnstort.com
www.lototeka.com
www.dalottos.com
www.megaloto.jp
www.superloterii.com

Na konci adresy mohou být přípony, jako například "http://www.megaloto.cz/cz/play.html", ale nikdy nebudeme mít URL jako tu následující: 

"http://mega.lott0.net"

V případě pochybností o pravosti stránky, kterou navštívíte, zapište raději prosím jednu z našich důvěryhodných URL (uvedených výše), přímo do adresního řádku prohlížeče.Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V