Jak bezpečné jsou vaše internetové stránky?

Bezpečnostní informace pro zákazníky:

Jsme hrdí na nejvyšší úroveň zabezpečení, jenž je k v našem odvětví k dispozici. To je důvod, proč jsme zajistili naše stránky, jsou-li přenášeny citlivé údaje – např. vaše přihlašovací údaje, platby a bankovní podrobnosti.

Všimněte si prosím, že po zvolení čísel a kliknutí na tlačítko pokračovat, jste automaticky převedeni na naše zabezpečené stránky, které jsou zajištěny buď GeoTrust nebo RapidSSL (Equifax Secure Inc) šifrováním min. 128 bit.

Poté, co dokončíte svou transakci, budete automaticky převedeni ze zabezpečených stránek, k urychlení vašeho prohlížení na internetu.

Vemte prosím na vědomí, že budete převedeni na zabezpečené stránky, jsou-li převáděna citlivá data. Když jste na zabezpečené stránce (https://....), neváhejte prosím a klikněte ikonu GeoTrust ve spodní části vašeho prohlížeče pro více informací o bezpečnostním certifikátu.


Kromě toho jsou všechny podrobnosti uloženy nejbezpečnějšími dostupnými metodami. Jako důvěryhodný obchodník působící od roku 1998, provádíme různé nezávislé testy a audity k udržení bezpečnosti našich internetových stránek a systémů. Tyto testy kontrolují nejenom kódy našich internetových stránek, ale také bezpečnostní chyby, které mohou nastat v rámci programů a serverů.

Absolvování těchto bezpečnostních testů je požadavkem a ne možností. To znamená, že kdybychom neprošli, nedovolili bychom si přijímat platby kreditními kartami. Proto si můžete být jisti, že děláme vše, co je v našich silách, k udržení nejvyšších bezpečnostních standardů.

Klikněte prosím na razítko SRC na pravé straně stránky a přečtěte si více o úrovních našeho zabezpečení. Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V