Víme, proč hrajete – chcete hodně vyhrát. A jeden způsob jak hodně vyhrát, je použít náš Násobitelský systém, který zajistí, že pokud vyhrajete, vyhrajete více, než kdy předtím.

Tak co je tedy Násobitel a jak se vás týká? Násobitel je cenově dostupným doplňkem k vašemu vstupu, který účinně znásobí vaše výhry dvakrát, třikrát či čtyřikrát v případě, že uhodnete požadovaná čísla na různých výherních úrovních každé z loterií (mimo jackpotu a druhé úrovně výher).

Funkci násobitel můžete využít v sekci, když na našich stránkách potvrzujete váš vstup, jakmile jste si vybrali vaše čísla, ať je to Rychlý výběr, Rychlá Hra nebo standardní výběr čísel. Systém zobrazí rozbalenou nabídku vedle každého ze zvolených vstupů. Můžete zvolit násobitel X2, X3 nebo X4, což znamená, že pokud vyhrajete, vaše výhry budou znásobeny podle vybraného činitele.

EuroMillions - násobitel

Rychlý výběr 5 vstupů EuroMillions s různými násobiteli

Násobitel každé z loterií má jinou cenu, což znamená, že bude o něco levnější použít Násobitel vstupu australské Powerball loterie, než například vstup EuroMillions. Je důležité si uvědomit, že zvolení Násobitele u individuálního produktu neznamená, že bude Násobitel použit na zbývající vstupy v transakci – každý vstup musí být 'Násoben' zvlášť.

Zatímco Násobitel může učinit vaše online loterijní výhry mnohem větší než bývaly, mějte prosím na paměti, že tato služba přidané hodnoty poskytovaná MegaLoto.cz, ve výsledku vylučuje výhry jackpotu a druhé úrovně výher.

Máte-li nějaké další dotazy o funkci Násobitel a jak zvyšuje vaše online loterijní výhry, kontaktujte prosím Online Pomoc, jež je zobrazena na naší úvodní stránce.

Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V