717
{{ entry_numbers.number }}
Zvolte prosím datum losování
Výsledky Počet vítězů Cena pro vítěze
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} {{draw_result_winner.eur_value}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.
Výsledky Čísla Cena za blok
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.

Tombola el Niňo je považována za druhé největší losování ve Španělsku, jelikož nabízí hráčům ‘druhou šanci’ vyhrát, pakliže se jim nepodařilo odnést domů nadměrnou cenu ve vánočním losování. El Niňo je také známo pod jménem ‘Sorteo Extraordinario de El Niňo’ nebo prostě ‘španělská zimní tombola’. Patří k super tombolám organizovaným španělskou národní loterií - Loteria Nacional.

Informace o jackpotu el Niňo

Název ‘el Niňo’ znamená ‘malý’, což si myslíme je lehce zavádějící, vezmeme-li na vědomí enormní cenový fond, který je k dispozici v této tombole. Celková cena šplhá do mnoha stovek milionů Euro.

Nejedná se jen o gigantickou celkovou cenu, která přitahuje loterijní hráče z celého světa, jsou to také fantastické šance. Šance na výhru je fantastická - 1 ku 3, a hráči mohou vyhrát na jednotlivý los el Niňo, až 8 krát.

El Niňo věří ve sdílení maximálního možného počtu cen mezi hráče. Všechny vyplácené ceny jsou osvobozeny od daně. Vezměte prosím na vědomí, že španělská vláda zdaňuje všechny výhry nad €2 500.

Jak hrát el Niňo

Pokud jste obeznámeni s El Gordo de Navidad, pak víte, co očekávat od el Niňo.

Hráči si nevybírají svá čísla, ale zakupují si již předem předtištěné losy, stejným způsobem jako v tombole. Všechny losy mají předtištěny pětimístná čísla v rozpětí od 00000 do 99999.

Každé číslo od 00000 do 99999 je vytištěno několikrát, čemuž se říká ‘série’. Existuje mnoho sérií pro každé z čísel (obvykle mezi 50 či 60). Každá série existuje jako plný blok, neboli “billette”, jež je rozdělen dále na “decimos’.

Decimo je jedna desetina plného bloku, a pokud toto 5 místné číslo vyhraje cenu, držitel losu obdrží jednu desetinu z celkové ceny, která je k dispozici. Zakoupení plného bloku, čili billette, zajistí 100% dostupné ceny pro držitele losu.

Vítězná čísla jsou losována pro 1., 2. a 3. cenu, spolu s mnoha dalšími přídavnými cenami. Mezi tyto úrovně cen patří shoda prvního a posledního čísla z vítězných čísel. Přídavné cenové úrovně také existují za shodu posledního z pěti čísel, které je +1 nebo -1 z vylosovaných čísel.

* 1. místo ceny
* 2. místo ceny
* 3. místo ceny

Přídavné cenové úrovně:

* Speciální cena jackpotu je udělena držiteli decima za shodu 1. ceny.
* Losy s číselnou kombinací o jedno číslo vyšší či nižší než je číslo první ceny.
* Losy s číselnou kombinací o jedno číslo vyšší či nižší než je číslo druhé ceny.
* Losy se stejnými prvními třemi čísly, jako u čísla první ceny.
* Losy se stejnými prvními třemi čísly, jako u čísla druhé ceny.
* Losy se stejnými prvními třemi čísly, jako u čísla třetí ceny.
* Losy se stejnými posledními třemi čísly, jako u čísla první ceny.
* Losy se stejnými posledními třemi čísly, jako u čísla druhé ceny.
* Losy se stejnými posledními dvěma čísly, jako u čísla první ceny.
* Losy se stejným posledním číslem, jako u čísla první ceny.

* Poslední 3 číslice číselné kombinace - třináct 3-místných čísel, které se losují odděleně, se musí shodovat s posledními 3 číslicemi vašeho losu.
* Poslední 2 číslice číselné kombinace - tři 2-místná čísla, která se losují odděleně, se musí shodovat s posledními 2 číslicemi vašeho losu.
* Poslední číslice číselné kombinace - dvě 1-místná čísla, která se losují odděleně, se musí shodovat s posledním číslem vašeho losu.

Na výsledky El Niňo se můžete podívat detailně na stránce s loterijními výsledky.

Kdy hrát el Niňo

El Niňo se koná každý rok 6. ledna. MegaLoto.cz prodává losy do slosování až do vyprodání zásob. Losy jsou tedy předmětem dostupnosti, a tak se ujistěte, že si zakoupíte své losy včas.

decimo - el Nino


Upozornění: Losy jsou předmětem dostupnosti.

Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2016 Play UK Internet N.V