717
{{ entry_numbers.number }}
Zvolte prosím datum losování
Výsledky Počet vítězů Cena pro vítěze
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} {{draw_result_winner.eur_value}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.
Výsledky Čísla Cena za blok
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.

Historie France Loto

Už od roku 1936 byla ve Francii představena loterie jako prostředek k získávání finančních prostředků pro zemi. Francie se tak může pochlubit opravdu bohatou historií loto her. France Loto (Loto Francaise) hrají francouzští hráči už od roku 1976. Za ta léta si hra získala miliony nadšených fanoušků. Chcete se přidat k zábavě? France Loto je vám dostupné online na MegaLoto. Hrát France Loto online  


Jak hrát loterii France Loto


France Loto následuje tak zvaný ‘dvojitý matrix’. Aby se hráč mohl zúčastnit tahu France Loto, musí si vybrat svoje šťastná čísla ze dvou číselných polí. Ze 49 si zvolí 5 a dodatkové „šťastné” číslo od 1 do 10. 

Kumulace jackpotů France Loto

Hlavní cena France Loto má nastaveno poměrně skromném minimum v hodnotě €2 milionů. To ovšem neznamená, že loterie nenabízí svým hráčům často působivé jackpoty. Po každém přehoupnutí se jackpot navýší o rovný €1 milion. Limit na kumulaci hlavní ceny je nastaven na 34.

Hrát France Loto online

6. června 2011 se podařilo jedinému hráči vyhrát rekordní €24 miliony, tehdy se jackpot kumuloval celkem 11 krát. Druhý největší jackpot France Loto padl 19. května 2014 také jediným hráčem, měl hodnotu €23 milionů.

France Loto vyhrál dvakrát! Ano, tovární pracovník z Montpellier měl tolik štěstí, že vyhrál jackpot dvakrát. Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Nejdříve v roce 1996 vyhrál €2, 8 milionu, když si šel cenu přebírat, bylo požádán organizátory loterie, aby ve hře loterie pokračoval. Šťastlivec pokračoval ve hře stejných loto čísel, jenž byla vylosována znovu v roce 2011 a on vyhrál €3 miliony. Dohromady se mu ve France Loto podařilo vyhrát €5, 8 milionu.

Kdy hrát France Loto

Ve France Loto mají hráči šanci vyhrát třikrát týdně. Losování se konají každé pondělí, středu a sobotu a jsou vysílána na televizní stanici France 2 TV ve 20:30 SEČ.

Úrovně cen France Loto

Celkem šest cenových úrovni nabízí tato francouzská loterie, to znamená hodně výher třikrát do týdne.

Pro aktuální výsledky losování France Loto klikněte zde.

Jackpot:   5 + šťastné číslo
Úroveň 2: 5 
Úroveň 3: 4 
Úroveň 4: 3 
Úroveň 5: 2 
Úroveň 6: 0 + šťastné číslo

Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2016 Play UK Internet N.V