717
{{ entry_numbers.number }}
Zvolte prosím datum losování
Výsledky Počet vítězů Cena pro vítěze
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} {{draw_result_winner.eur_value}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.
Výsledky Čísla Cena za blok
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.


Losování španělské Loteria Nacional se konají každý čtvrtek a sobotu, ale alespoň jednou měsíčně nabízí speciální super losování tomboly, neboli ‘sorteo extraordinairio’.

Dvě nejslavnější tomboly nabízené španělskou Loteria Nacional jsou Sorteo Extraordinario de Navidad (španělská vánoční tombola) a Sorteo Extraordinario del Niño (novoroční tombola). Více informací o těchto úžasných tombolách si můžete přečíst na příslušných stránkách. Losy jsou dostupné na MegaLoto.cz k zakoupení pár měsíců před losováními.

Mezi další napínavé tomboly z nabídky MegaLoto.cz patří Sorteo Extraordinario Niños De San Ildefonso (jednoduše známá jako španělská letní tombola, neboli španělská červencová tombola) a Sorteo Extraordinario Del Turista (zářijová španělská tombola).

loteria nacional extra

Podívejme se na podrobnosti úžasné zářijové tomboly ‘Sorteo Extraordinario’ nabízenou Loteria Nacional.

Sorteo Extraordinario Del Turista

Přeloženo ze španělského originálu ‘Del Turista’ znamená ‘Turista’.

Losy zakoupené hráči jsou očíslovány od 00000 do 99999. Všech 100 000 číselných kombinací se prodává v blokách po 10 přes 10 sérií.

Kromě obvyklých cen, které jsou k mání, nabízí zářijová tombola speciální cenu v hodnotě €15 000 000. Tato cena je odměnou za decimo v sérii obsahující vítěznou 5-místnou kombinaci.

Ceny jsou k mání v celkové hodnotě €105 milionů a kromě speciální decimo ceny zahrnuje horní ceny v hodnotě €1,3 milionu a €250 tisíc.

Stejně jako u jiných španělských tombol existuje mnoho různých cen a potenciální číselné kombinace k maximalizování šancí hráčů k vyhraní ceny.

Vezměte prosím na vědomí, že španělská vláda zdaňuje 20% z výhry přes €2 500.

Losy do úžasné španělské tomboly putují do prodeje pár týdnů přes samotným losováním a budou prodávány na MegaLoto.cz.

 

Pro podrobnější vysvětlení cenových struktur tombol Loteria Nacional Extra, navštivte stránku s rozpisem cen pro říjen 2013 mimořádné španělské tomboly.

Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2016 Play UK Internet N.V