717
{{ entry_numbers.number }}
Zvolte prosím datum losování
Výsledky Počet vítězů Cena pro vítěze
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} {{draw_result_winner.eur_value}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.
Výsledky Čísla Cena za blok
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.

Lotto 6aus49

Jak hrát Lotto 6aus49

Oblíbená loterijní hra Lotto 6/49 patří k oblíbeným hrám nejenom v Německu. Od svého založení v roce 1955 baví miliony hráčů a ročně je vyplácí cenami v hodnotě více než €5 miliard. Herní systém Lotto 6aus49 je snadný, hráč si vybírá 6 čísel z možných 49. Dále si však hráč volí také dodatkové číslo, tak zvané Superzahl – to se volí mezi 0 a 9. Aby hráč vyhrál jackpot, musí korektně tipovat všech šest čísel plus Superzahl.

Informace o kumulaci jackpotu a cenách

Jackpot začíná na dvou různých částkách. Ve středu činí garantovaný jackpot €1 000 000; v sobotním tahu začíná jackpot na dvojnásobné částce, tedy na €2 000 000. Hra má počet limitovaných kumulací, jackpot se může přehoupnout celkem 13 krát. Pokud ani poté není jackpot vyhrán, cena automaticky sestupuje mezi vítěze následující cenové kategorie.

Největší jackpoty v Lotto 6aus49

V prosinci roku 2007 vyhráli tři šťastní hráči v Lotto 6aus49 €45,4 milionu, stále se jedná o nejvyšší jackpot vyhraný v této německé loterii. 

V říjnu roku 2006 byl na jediný los vyhrán jackpot v hodnotě €37,7 milionu.

Kdy hrát Lotto 6aus49

Lotto 6aus49 pořádá tahy dvakrát do týdne – ve středu v 18:25 SEČ a v sobotu v 19:25 SEČ. Pro živé vysílání můžete  navštívit stránky https://www.lotto.de/de/ergebnisse/lotto-6aus49/live-ziehung.html.

Klikněte na odkaz, chcete-li si zahrát Lotto 6aus49 online!Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
Transakce kreditních karet zpracovává Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Box 28770, Kypr, dceřiná společnost Play UK Internet N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2016 Play UK Internet N.V