717
{{ entry_numbers.number }}
Zvolte prosím datum losování
Výsledky Počet vítězů Cena pro vítěze
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} {{draw_result_winner.eur_value}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.
Výsledky Čísla Cena za blok
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.

Historie loterie Mega Millions

I loterie Mega Millions, podobně jako další americký gigant Powerball, měla původně jiný název. Známá byla pod jménem "The Big Game", psal se rok 1996. Losy byly v prodeji jen v hrstce amerických států, včetně Georgie, Marylandu a Virginie. Losování Big Game loterie konala pouze týdně v pátek.

Loterie Big Game se postupně rozrostla do mnoha dalších států, a díky zvýšenému zájmu bylo přidáno další losování do týdne, v úterý večer. V květnu roku 2002 byla loterie přejmenována na Mega Millions.

Americká loterie Mega Millions online na MegaLoto  

Jak hrát loto Mega Millions

Loterie Mega Millions není výjimkou a stejně jako mnoho jiný loto her využívák losování dvou osudí.

Jeden řádek MegaMillions se skládá ze šesti čísel, hráči si zprvu vyberou 5 čísel od 1 do 56 (‘bílé míčky'), a dále 1 Mega číslo od 1 do 46 (‘zlaté míčky’).

Vzhledem k změně herním formátu, ke kterým došlo v říjnu roku 2013, se losuje 5 hlavních čísel v rozmezí čísel od 1 do 75 a jedno Mega číslo od 1 do 15.

Mega číslo losuje z odděleného osudí, a tudíž může dojít ke shodě mezi hlavních a Mega číslem.

Aby hráči vyhráli jackpot, musí uhodnout všech 6 vylosovaných loto čísel.

Nejvyšší jackpoty Mega Millions a jejich kumulace 

Jackpot Mega Millions začíná na $15 milionech a po každé kumulaci narůstá o minimálně $5 milionů.

V současnosti drží loterie Mega Millions světový rekord pro druhý nejvyšší vyhraný loto jackpot světa, v březnu roku 2012 bylo vyhráno třemi šťastnými hráči masivních $656 milionů.

Mega Millions každopádně není žádným nováčkem, co se jackpotů astronomických výšek týče. Ve vyplácení obrovitánských sum má bohatou tradici. Zde je pět největších jackpotů MegaMillions:

- $656 milionů vyhráli 30. března 2012 tři šťastní držitele vítězných losů.

- $648 milionů se kumulovalo po 22 týdnů, až si nakonec jackpot rozdělili 2 výherci, stalo se tomu 17. prosince 2013.

- $540 milionů bylo vyhráno na jeden jediný los dne 8. července 2016.

- $390 milionů si rozdělili dva výherci 6. března 2007 – cena byla rozdělena mezi dva vítěze, jeden zakoupil vítězný los v New Jersey a další ve státu Georgie.

- $380 milionů bylo vyhráno 4. ledna 2011 – cena byla opět rozdělena mezi dva vítězné držitele losů, jeden ze státu Idaho a druhý ze státu Washington.

MegaMillions

Mega Millions má pro své hráče dvě možnosti výběru výhry - hotovostní či v anuitních výplaty. Anuitní splátky jsou vypláceny po 30leté období. Výplaty výher Mega Millions a Powerball podléhají federálnímu a státnímu zdanění, jsou z výhry odečteny.

Kdy hrát loto Mega Millions

Tahy Mega Millions se konají dvakrát  do týdne, každé úterý a v pátek. Losování probíhají ve 23:00 ET v WSB-TV Atlantě, Georgia, U.S.A. 

Mega Millions struktura cen

Mega Millions loto má dohromady 9 úrovní cen, jenž začínají prostým uhodnutím Mega čísla až po uhodnutí 5 čísel bílých míčků a Mega míčku.

Pro aktuální výsledky losování Mega Millions klikněte zde.

ShodyCena
Normální míčky
(skupina 75)
Mega míček
(skupina 15)
5 1 Jackpot
5 0 $1 000 000
4 1 $5 000
4 0 $500
3 1 $50
3 0 $5
2 1 $5
1 1 $1
0 1 $1

 

Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2016 Play UK Internet N.V