717
{{ entry_numbers.number }}
Zvolte prosím datum losování
Výsledky Počet vítězů Cena pro vítěze
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} {{draw_result_winner.eur_value}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.
Výsledky Čísla Cena za blok
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.
Austrálie má za sebou loto zkušenosti sahající až do 30. let minulého století. Oz Lotto bylo pak založeno v roce 1994 a stalo se první národní loto hrou s herním formátem 6/45 a šesti cenovými divizemi. Úplně první losování bylo vysíláno v televizním přenosu v úterý 22. února. S léty působnosti přišly také změny v herním formátu, v říjnu roku 2005 byl přidán sedmý míček a sedmá cenová divize a ještě více cen. Se změnami se zavedly také různé názvy v určitých australských státech, jako například Super 7's Oz Lotto a Oz 7 Lotto. Oz Lotto patří mezi několik málo loto her na světě, kde se všech sedm míčků losuje ze stejné sady čísel. The Australian  OzLotto Lottery

Jak hrát Oz Lotto

Přímočará a zábavná, to je loto hra Oz Lotto. Hráč si volí 7 míčků z možných 45. Ten sázející, kterému se podaří tipovat všech sedm čísel korektně, vyhrává jackpot Oz Lotto.

V tahu se dále losují dvě dodatková čísla, jenž vytvářejí přídavné cenové divize (2, 4 a 7).

Kumulace jackpotů Oz Lotto a rekordní jackpoty

Oz Lotto nabízí pro některé poměrně skromný počáteční jackpot v hodnotě $2 milionů, ale přesto drží rekord za nejvyšší loto jackpot v australské historii. Čtyři hráči si 6. listopadu roku 2012 rozdělili $112 milionový jackpot!

Za zmínku stojí také 30. červen roku 2009, kdy bylo dvěma šťastnými hráči vyhráno $106 549 984,76, jeden pocházel z Queenslandu a druhý z Jižní Austrálie.

Pusťte se do hry australské loterie – pouhých 7 šťastných čísel stojí mezi vámi a miliony dolarů.

Oz Lotto má limit 25 po sobě jdoucích losování a v případě, že není jackpot stále vyhrán, cena sestoupí mezi výherce následující divize.

Oz Lotto, australská loterie online


Kdy hrát Oz Lotto:

Tah OZ Lotto se koná jednou týdně ve 20:45 (AEST) v Melbourne a je vysílán na TV Channel 7. Losování Oz Lotto se koná každé úterý večer.

Divize Oz Lotto 

Pro aktuální výsledky losování Oz Lotto klikněte zde.

Tato australská loterie se chlubí celkem 7 úrovněmi cen (známé jako ‘divize’) a fond cen z každého tahu bude rozdělen následovně:

Divize Shoda čísel  Procento
1. divize 7 40,0%
2. divize 6 + dodatkové číslo 1,7%
3. divize 6 3,5%
4. divize 5 + jedno nebo dvě dodatková čísla 1,8%
5. divize 5 2,1% 
6. divize 4 24% 
7. divize 3 + jedno nebo dvě dodatková čísla 26,9% 

 

Uzávěrka pro zakoupení losů na MegaLoto.cz je v 7:30 GMT, dne losování (v závislosti na letním/zimním čase).

Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2016 Play UK Internet N.V