717
{{ entry_numbers.number }}
Zvolte prosím datum losování
Výsledky Počet vítězů Cena pro vítěze
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} {{draw_result_winner.eur_value}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.
Výsledky Čísla Cena za blok
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.

Historie loterie Oz Powerball

Poprvé byla představena australská loto hra Powerball v roce 1996, stejného roku se 23. května uskutečnilo první losování. Organizátory inspirovala americká verze Powerball, a tak následovali podobný herní formát. Až v březnu roku 2013 proběhly změny a herní řádek se rozšířil na sedm čísel. K vylosování vítězných míčků se používají dvě loto osudí, ze kterých se volí standardní čísla a 1 Powerball číslo. Australská loterie Powerball online  

Jak hrát Oz Powerball

Hráč, který se chce zúčastnit tahu loto hry australský Powerball si musí vybrat celkem 7 šťastných čísel. Ze 40 možných čísel si vybere nejdříve 6 a jedno Powerball číslo ze skupiny o 20 číslech. K výhře hlavní ceny musí sázející tipovat správně 7 vylosovaných čísel.

Oz Powerball - kumulace a rekordní jackpoty 

K dnešnímu dni měl nejvyšší vyhraný jackpot v australském lotu Powerball hodnotu $80 milionů (australských dolarů). Tento masivní jackpot si rozdělili dva šťastní výherci, vítězné losy si koupili ve státech Victoria a Nový Jižní Wales.  Rekordní jackpot Oz Powerbal byl vyhrán 30. července 2009 a tehdy se zároveň jednalo o největší kdy vyhraný jackpot v Austrálii.

Tento rekord byl zlomen krátce na to výhrou $106 milionů v Oz Lotto - jenž je také v online nabídce MegaLoto.

Změny v herním formátu, jenž byly zavedeny od 1. března 2013 zaručily, že se jackpot kumuluje o AUD$10 milionů poté, co dosáhne nebo přesáhne hodnotu AUD$10 milionů.

Na počet kumulací má Oz Powerball nastaven limit, může k nim dojít maximálně k 25 po sobě jdoucích losování. Pokud by ani poté nebyla hlavní cena vyhrána, sestupuje mezi vítěze následující cenové úrovně.

Australská loterie Powerball online


Kdy hrát loto Oz Powerball

Australský Powerball pořádá jeden tah do týdne. Každý čtvrtek probíhá losování probíhá v Melbourne a je přenášeno živě na TV Channel 7 ve 20:45 (AEST).

Oz Powerball struktura cen

Australský Powerball má celkem 8 kategorií cen. Minimální výhra je vyplacena už za shodu 2 standardních míčků plus Powerball. 

Pro aktuální výsledky losování Oz Powerball klikněte zde.

Kategorie Vítězná čísla  
1. kategorie 6 vítězných čísel + Powerball  
2. kategorie 6 vítězných čísel  
3. kategorie 5 vítězných čísel + Powerball  
4. kategorie 5 vítězných čísel   
5. kategorie 4 vítězná čísla + Powerball  
6. kategorie 3 vítězná čísla + Powerball  
7. kategorie 4 vítězná čísla  
8. kategorie 2 vítězná čísla + Powerball  

Uzávěrka pro zakoupení losů na MegaLoto.cz je v 07:30 GMT, dne losování.(v závislosti na letním/zimním čase)

Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2016 Play UK Internet N.V