717
{{ entry_numbers.number }}
Zvolte prosím datum losování
Výsledky Počet vítězů Cena pro vítěze
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} {{draw_result_winner.eur_value}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.
Výsledky Čísla Cena za blok
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.

La Primitiva se pyšní prvním losování již z 18. století, což z ní činí nejstarší z loterijních her na světě. Jméno ‘La Primitiva’ znamená v překladu ‘Původní či prvotní’, a odkazuje právě na pokročilý věk této loterie. Moderní verze této hry byla představena v roce 1985.

la primitiva

Jak hrát loterii La Primitiva

La Primitiva následuje standardní loterijní formát 6/49, ale obsahuje v cenové struktuře něco navíc - přesněji číslo Reintegro.

Hráč si musí v loterii La Primitiva zvolit 6 ze 49 možných čísel. Během loterijního tahu vylosují organizátoři 7 čísel – 6 čísel plus bonusový míček (čili "čestný” míček).

Kromě tohoto standardního formátu 6/49, byla v roce 2012 představena cenová úroveň, která zahrnuje dodatkové číslo od 0 do 9, nazvané ‘Reintegro’ (neboli ‘náhradní’) číslo.

Pokud hráč uhodne všech 6 vítězných čísel plus Reintegro, vyhraje první cenu plus přídavnou sumu.

Na cenovou strukturu loterie La Primitiva a na vliv bonusového Reintegro čísla na cenové úrovně se prosím podívejte na spodní straně stránky.

Reintegro číslo

Aby hráč vyhrál hlavní cenu loterie La Primitiva, musí uhodnout všech zvolených 6 čísel plus přiřazené Reintegro číslo.

Reintegro číslo si hráč sám nevolí, ale je mu náhodně vybráno organizátory Španělské národní loterie poté, co byl hráčovo vstup potvrzen jejich systémem.

Vezměte prosím na vědomí: váš prvotní email s potvrzením vstupu neobsahuje vaše Reintegro číslo. Ponechte nám prosím až 24 hodin k potvrzení vašeho Reintegro čísla, jakmile je váš los zařazen do příštího losování La Primitiva v našem systému.

Toto je obzvláště relevantní, pokud jste si zakoupili losy dopředu do budoucích losování. Vaše Reintegro číslo pro každý los obdržíte až tehdy, stane-li se příští losování La Primitiva dostupné v našem systému.


Jackpoty La Primitiva 

Losování loterie La Primitiva začíná na €3 milionech a pokračuje, dokud není vyhrána hlavní cena.

Mezi největší výhry v La Primitiva patří €73 000 000 z února 2014, kdy se jackpot přehoupl 39 krát. Největší jackpot byl však vyhrán 15. října 2015, kdy jeden šťastný hráč zakoupil vítězný los La Primitiva ve Španělsku a vyhrál úžasných €98 440 117,36!

Vezměte prosím na vědomí, že španělská vláda od roku 2013 zdaňuje 20% z výhry přes €2 500.

Kdy hrát loterii La Primitiva

Losování La Primitiva se konají každý čtvrtek a sobotu ve 21:40 SEČ. Losování jsou vysílána živě španělskou národní televizí La 1, která vysílá přes celý týden všechna losování španělského loterijního poskytovatele 'Loterias y Apuestas del Estado'.

Cenová struktura La Primitiva

Pro aktuální výsledky losování La Primitiva klikněte zde.

Shoda čísel Úrovně cen
6 čísel + Reintegro číslo
Jackpot
6 čísel
1. úroveň
5 čísel + Bonus 2. úroveň
5 čísel 3. úroveň
4 čísla
4. úroveň
3 čísla
5. úroveň
Reintegro číslo
6. úroveň
Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2016 Play UK Internet N.V