717
{{ entry_numbers.number }}
Zvolte prosím datum losování
Výsledky Počet vítězů Cena pro vítěze
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} {{draw_result_winner.eur_value}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.
Výsledky Čísla Cena za blok
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.

SuperEna Max

Co je SuperEna Max?


SuperEna Max je hra o formátu 6/90 a vítězná čísla jsou založena na lukrativní italské loterii SuperEnaLotto. Nicméně narozdíl od loterie SuperEnaLotto, jejíchž jackpoty se neustále mění, SuperEna Max má fixní hodnoty jackpotu, což garantuje hráčům jackpoty vyšší než €120 milionů alespoň jednou za měsíc!

Jackpot začíná na jackpotu v hodnotě €90 milionů a jackpot narůstá v každém tahu o garantovanou částku €5 milionů. SuperEna Max může dosáhnout nejvíce jackpotu v hodnotě €140 milionů Euro během 11 cyklů losování.

Jak hrát SuperEna Max:

Hráči se mohou zúčastnit SuperEna Max naprosto stejným způsobem, jako když hrajou tradiční italské SuperEnaLotto – zvolí si 6 čísel z možných 90. Pokud si vyberete 6 čísel, které se shodnou s oficiálně vylosovanými vítěznými čísly SuperEnaLotto ze stejného data losování, vyhráváte jackpot.

Nemůže být snažší vyhrát miliony online!

SuperEnaMaxGarantované jackpoty a maximální vzrušení ze hry:

SuperEna Max má nastaven počáteční jackpot na €90 milionů a bude narůstat o zaručených €5 milionů po celkem 10 po sobě jdoucích losovaní bez ohledu na to, zda-li byl jackpot vyhrána či ne. Po celkem 11 tazích se jackpot zhoupne zpět na €90 milionů a celý cyklus začíná znovu.

Kromě těchto lákavých garantovaných jackpotů nabízí SuperEna Max také možnost Super losování, která je dostupná při speciálních příležitostech. Přidáním herní možnosti ‘Super hvězda’ k Super losování, dodává k ceně jackpotu dalších €120 milionů!

Například: pokud vyhrajete v SuperEna Max se zvolenou možností ‘Super hvězda’, vyhráváte dodatečných €120 milionů k ceně jackpotu.

Poznámka: všechny jackpoty jsou na stránkách zobrazeny v Eurech. Hodnoty mohou kolísat v důsledku měnových kurzů.


Kdy hrát SuperEna Max:

Vítězná čísla SuperEna Max jsou založena na publikovaných vítězných číslech z oficiálního SuperEna Lotto losování ze stejného data. Losování SuperEna se konají třikrát týdně - v úterý, čtvrtek a sobotu v 19:30 SEČ v Římě, Itálie.

Struktura cen SuperEna Max:

Struktura cen SuperEna Max je následovná:

Shoda 6 plus číslo Super hvězda – možnost speciálního Super losování přidává k jackpotu €120 milionů
Shoda 6 – Jackpot
Shoda 5 plus šťastné číslo
Shoda 5
Shoda 4
Shoda 3Uzávěrka pro zakoupení tiketů na MegaLoto.cz je v 15:00 nebo 16:00 GMT (v závislosti na letním/zimním čase).

Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2016 Play UK Internet N.V