717
{{ entry_numbers.number }}
Zvolte prosím datum losování
Výsledky Počet vítězů Cena pro vítěze
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} {{draw_result_winner.eur_value}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.
Výsledky Čísla Cena za blok
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.

Co je SuperEna Max?

SuperEna Max je hra o formátu 6/90 a vítězná čísla jsou založena na lukrativní italské loterii SuperEnaLotto. Nicméně na rozdíl od loterie SuperEnaLotto, jejíchž jackpoty se neustále mění, SuperEna Max má fixní hodnoty jackpotu, což garantuje hráčům jackpoty vyšší než €120 milionů alespoň jednou za měsíc!

Jackpot začíná na jackpotu v hodnotě €90 milionů a jackpot narůstá v každém tahu o garantovanou částku €5 milionů. SuperEna Max může dosáhnout nejvíce jackpotu v hodnotě €140 milionů Euro během 11 cyklů losování.

Poznámka: všechny jackpoty jsou zobrazeny v Eurech. Hodnoty mohou kolísat v důsledku směnnému kurzu.

Jak hrát SuperEna Max

Hráči se mohou zúčastnit SuperEna Max naprosto stejným způsobem, jako když hrají tradiční italské SuperEnaLotto – zvolí si 6 čísel z možných 90. Pokud si vyberete 6 čísel, které se shodnou s oficiálně vylosovanými vítěznými čísly SuperEnaLotto ze stejného data losování, vyhráváte jackpot.

Vyhrávat miliony online nemůže být snazší!

SuperEnaMaxGarantované jackpoty a maximální vzrušení ze hry


SuperEna Max má nastaven minimální počáteční jackpot na €90 milionů a bude narůstat po celkem 10 po sobě jdoucích losovaní, bez ohledu na to, zdali byl jackpot vyhrána či ne. Po celkem 11 tazích se jackpot zhoupne zpět na €90 milionů a celý cyklus začíná znovu. Počáteční jackpot může být mezi €90 miliony a €105 miliony.

Kromě těchto lákavých garantovaných jackpotů nabízí SuperEna Max také příležitostně 'Super hvězdná losování'. V těch začíná jackpot většinou mezi €200 miliony a €250 miliony, oznámení o přesných datech se dozvíte včas na našich stránkách. 

Super hvězdná losování

Nezmeškejte naše speciální Super hvězdné tahy, jenž se konají sporadicky na MegaLoto. Tato slosování vyžadují dodatkové číslo (zvolené z 2. skupiny míčků o 90 číslech), a pokud hráč uhodne všech 6 regulérních čísel plus extra číslo Super hvězda, vyhraje masivní jackpot přesahující částku €200 milionů. Super hvězdná losování se pořádají pouze jednou či v sérii tří tahů.

Kdy hrát SuperEna Max

Vítězná čísla SuperEna Max jsou založena na publikovaných vítězných číslech z oficiálního SuperEna Lotto losování ze stejného data. Losování SuperEna se konají třikrát týdně - v úterý, čtvrtek a sobotu v 20:00 SEČ v Římě, Itálie.

Struktura cen SuperEna Max


Pro aktuální výsledky losování SuperEna Max klikněte zde.

Struktura cen SuperEna Max je následovná:

Shoda 6 – Jackpot
Shoda 5 plus šťastné číslo
Shoda 5
Shoda 4
Shoda 3

Speciální Superhvězdná losování SuperEna Max mají následující cenovou strukturu:

Shoda 6 plus číslo Super hvězda – Super jackpot
Shoda 6 – €10 milionů
Shoda 5 plus šťastné číslo - €1 milion
Shoda 5
Shoda 4
Shoda 3

Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2016 Play UK Internet N.V