717
{{ entry_numbers.number }}
Zvolte prosím datum losování
Výsledky Počet vítězů Cena pro vítěze
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} {{draw_result_winner.eur_value}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.
Výsledky Čísla Cena za blok
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.

UK Lottery

Jak hrát UK Lottery

Hra britské národní loterie UK Lottery je velice přímočará, hráč si volí šest čísel ze skupiny čísel o 59. Na rozdíl od většiny mezinárodních loto her, není třeba volby dalšího dodatkového čísla. Nicméně bonusový míček je ve hře losován ze stejného loterijního osudí a vytváří další cenové kategorie. Britská loto hra UK Lottery je oblíbená také díky svým příznivým šancím na výhru. Můžete se tedy jen soustředit na volbu vašich šesti šťastných čísel. 

Informace o kumulaci jackpotu a cenách

Na počet přehoupnutí neexistuje limit. Jackpot se bude kumulovat do té doby, až dosáhne předem určené částky (tato suma bude publikována na oficiální stránce), jakmile jackpot dosáhne této částky anebo ji přesáhne, pak se může přehoupnout ještě jednou, pokud není stále vyhrán, sestupuje cena do následující cenové úrovně. Minimální výše jackpotu se liší ve středečním tahu a sobotním losování. Uprostřed týdne začíná na £2 100 000 a o víkendu pak na £4 200 000.

V britské UK Lottery existuje celkem šest cenových kategorií, včetně hlavní ceny, ve kterých může hráč vyhrát některou z cen.

Největší jackpoty v UK Lottery

Největší výhrou v UK Lottery je £66 milionů z 9. ledna 2016, jackpot si rozdělili dva majitelé vítězných losů. Nejvyšší výhra na jediný los pak činila £35 133 888  z 6. dubna 2016.

Kdy hrát UK Lottery

Losování UK Lottery se konají dvakrát týdně, každou středu a sobotu ve 20:00 GMT, tah je přenášen živě televizním stanicí BBC One. Uzávěrka pro zakoupení losů na MegaLoto je v 16:00 či 17:00 GMT (v závislosti na letním/zimním čase).

Klikněte na odkaz, chcete-li si zahrát loterii UK Lottery online!

 Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
Transakce kreditních karet zpracovává Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Box 28770, Kypr, dceřiná společnost Play UK Internet N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2016 Play UK Internet N.V