717
{{ entry_numbers.number }}
Zvolte prosím datum losování
Výsledky Počet vítězů Cena pro vítěze
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} {{draw_result_winner.eur_value}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.
Výsledky Čísla Cena za blok
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Žádné výsledky pro tuto loterii nejsou k dispozici.

UK LOTTERY (BRITSKÁ NÁRODNÍ LOTERIE)

Historie UK Lottery:

 


UK Lottery byla poprvé představena 19. listopadu 1994 s jackpotem ve výši £5 874 778. Vzhledem k tomu, že toto první losování UK Lottery nabíralo na síle, bylo 5. února 1997 přidáno druhé losování do týdne. Losování UK Lottery se nyní koná dvakrát týdně v sobotu a ve středu večer.

V roce 2002 se změnilo jméno z National Lottery na jednoduše ‘Lotto’ a od té doby pokračuje v produkci milionářů.
UK National Lottery

Jak hrát UK Lottery:

UK Lottery následuje jednoduchý formát čísel 6/49, což znamená, že si loterijní hráči musí zvolit 6 čísel z možných 49. Neexistuje zde žádná extra číselná řada ze které vybírat, a tak je UK Lottery relativně snadné hrát a vyhrát.

Aby mohl hráč vyhrát v UK lottery, musí uhodnout 6 čísel ze všech 6 vylosovaných čísel z loterijního osudí. Další bonusový míček je také vylosován a vytváří další úroveň cen k odměnění loterijních hráčů, kteří uhodli oboje, bonusový míček a pět čísel.

Upozornění: Bonusový míček si nemusíte zvolit. Je to dodatkový míček, který je automaticky vybrán v průběhu losovacího procesu. 

Vzhledem k dobrým šancím UK lottery se jackpot zřídka přehoupne více než jednou či dvakrát, což znamená, že jackpoty zřídka vzrostou nad 10 milionů. To neznamená, že hrát tuto loterii není vzrušující. Ve skutečnosti, zůstává stále jednou z nejoblíbenějších her na světě.

UK Lottery


UK Lottery přehoupnutí a rekordní jackpoty

Na rozdíl od ostatních loterií bez limitujícího počtu přehoupnutí, UK Lottery je omezena pouhými 4 přehoupnutími. V historii UK lottery byla čtveritých přehoupnutí jen hrstka. Kromě napínavých čtyř přehoupnutí pořádají organizátoři příležitostně UK Lotto Superlosování. To nastává, když je jackpot nastaven na určitou sumu (obvykle £10 milionů) bez ohledu na přehoupnutí či prodej losů.

Největší UK Lottery jackpot byl rekordních £42 milionů, dvakrát se přehoupl a byl vylosován v sobotu 6. ledna 1996.
Od října 2013 byly zavedeny nové změny, celkový nárůst hodnoty jackpotu pro středeční i sobotní losování. Kromě navýšení hlavní ceny se změna týká i spodních dvou cenových úrovní, a stejně tak i kategorie za uhodnutí 3 míčků byla více než zdvojnásobena.


Kdy hrát UK Lottery:

Losování UK Lottery se konají každou středu a sobotu večer ve 20:00 SEČ. Losování UK Lotto je vysíláno živě na BBC One. Losy UK Lottery mohou být hrány na MegaLoto.cz až do pár hodin před uzávěrkou losování.

Úrovně cen UK Lottery:

UK Lottery získala na přitažlivosti po světě, jelikož všechny ceny jsou vypláceny jednorázově a jsou osvobozeny od daně. Celkem je zde pět úrovní cen a všechny, kromě 3 čísel, získavají procento z celkové hodnoty ceny. Vyšší hodnota ceny nebo nižší počet vítězů bude mít za následek vyšší cenu pro každou z úrovní.

Cena je rozdělena po vyplacení vítězů, kteří uhodli 3 míčky:

Uhodnutá číslaCena
3 čísla £25 na vítěze
4 čísla £100 na vítěze
5 čísel £1 000 na vítěze
5 čísel a bonusový míček £50 000 na vítěze
6 čísel £2,5 mil.(st), £5 mil.(so)

 

 

 

 

 

Ceny stanoveny za shodu 4 čísel, shodu 5 čísel, shodu 5 čísel + bonusové číslo a shodu 6 čísel jsou zprůměrovány z předpokládané vítězné ceny. Ceny se budou lišit v závislosti na prodeji a počtu vítězů losování dané cenové úrovně.

 

Uzávěrka pro zakoupení losů na MegaLoto.cz je v 16:00 či 17:00 GMT, dne losování, (v závislosti na letním/zimním čase)

Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2016 Play UK Internet N.V