Hra skupiny je inovativní a především zábavný způsob hraní největších světových loterií s vašimi přáteli. Jak často jste si povídali s přáteli nebo spolupracovníky a objevilo se téma, jak dát peníze na nákup více losů dohromady?

Hra Skupiny vám právě to umožňuje. A je to tak snadné. Zde je návod:

1. Přihlašte se na váš existující účet.
2. Zvolte HRA SKUPINY z EXTRAS v nabídce na pravé straně stránky.
3. Zadejte chytlavý název pro vaši skupinu a zvolte tlačítko VYTVOŘIT.
4. Jakmile je skupina jednou vytvořena, zvolte POZVĚTE KAMARÁDY.
5. Zadejte jména a emailové adresy vašich kamarádů, které chcete připojit k vaší skupině, následuje bezpečnostní kód a zvolit POSLAT ZPRÁVU.

 

Zpráva bude odeslána všem přátelům, které jste pozvali výzvou, aby přijali vaše pozvání a připojili se k vaší skupině. Stránka zobrazí kompletní seznam členů, které jste pozvali a označí, zda přijali či ne.

Jediná věc, která je vám ponechána, je shromáždit jejich peněžní prostředky a začít hrát jménem skupiny. Když platíte za vaše vstupy, budete dotázáni, zda má být transakce přidělena vám osobně a nebo vaší skupině.

Pool play selection

Jesliže tento vstup označíte jako vstup Skupiny, výsledky budou zaslány emailem všem členům vaší skupiny, kteří přijali vaše pozvání. Jako organizátor Skupiny je vaší odpovědností se ujistit, že všechny výhry jsou vyplaceny podle příspěvků každého člena skupiny.

Tak nemeškejte. Získejte své přátele, aby se k vám přidali v hraní některých nejvíce vzrušujících světových a hodnotných loterií ještě dnes!

Support Rating antilles SRC Comodo Underage

Obchodní podmínky
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cyprus, using the gaming license of its holding company, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Národní Loterii, MUSL, Camelot Plc a ani k žádné společnosti, která spravuje jakýkoliv produkt jejichž služby používají

© 2017 Play UK Internet N.V